> Co robimy > Szkolenia
szkolenia-ssc-glowne-01
szkolenia

Dołącz do nas i korzystaj ze szkoleń, kursów i warsztatów realizowanych przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Jesteśmy po to, aby każdy mógł nie tylko zdobywać wiedzę i umiejętności, ale także dzielić się doświadczeniem i wykorzystywać je także we współpracy z nami. Poznaj ofertę aktualnych szkoleń i kursów, i wybierz coś dla siebie.

Szkolenia Sursum Corda

0

zrealizowanych działań szkoleniowych

0

uczestników organizowanych kursów i szkoleń

0

godzin szkoleniowych z uczestnikami

Opinie

Aktualności

O readaptacji społecznej podczas szkolenia w Krynicy-Zdroju

W Krynicy-Zdroju trwa szkolenie branżowe pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej”, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Za nami pierwszy dzień spotkania dla specjalistów, praktyków, pracujących na co dzień między innymi w sądach, zakładach poprawczych czy ośrodkach readaptacyjnych. 

Zobacz więcej  

Krynica-Zdrój: Otwarty wykład pn. „Tworzenie indywidualnych planów pracy z klientem a skuteczna readaptacja”

W piątek, 10 września, w godzinach 12.40-14.10 w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju odbędzie się wykład otwarty pn. „Tworzenie indywidualnych planów pracy z klientem a skuteczna readaptacja”. Wykład poprowadzą: Piotr Wieczorkowski i Edward Szeliga z Fundacji „Pomost” z Zabrza. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny!

Zobacz więcej  

Program szkolenia: Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej

W dniach 9-10 września Stowarzyszenie Sursum Corda organizuje w Krynicy-Zdroju szkolenie pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej”. Zapraszamy wszystkich zarejestrowanych uczestników do zapoznania się ze szczegółowym programem spotkania.

Zobacz więcej  

Szkolenie w Krynicy-Zdroju ponownie wraca!

Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, wzorem lat ubiegłych organizuje kolejne bezpłatne szkolenie dla specjalistów w dziedzinie readaptacji i resocjalizacji. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 9-10 września 2021 (czwartek-piątek) w Hotelu PEGAZ**** w Krynicy Zdroju, ul. Czarny Potok 28.

Zobacz więcej  

23-24 września 2020. Nowy termin szkolenia z readaptacji społecznej w Krynicy-Zdroju!

Program oraz część merytoryczna pozostaje bez zmian. Natomiast wszystkich uczestników z listy podstawowej bardzo prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie…

Zobacz więcej  

Szkolenie z readaptacji społecznej odbędzie się w innym terminie!

Już teraz podjęliśmy starania, aby szkolenie mogło odbyć się w tym samym miejscu, czyli w Hotelu PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju,…

Zobacz więcej  

Koordynator

Zdjęcie - Halina Rams

Halina Rams

Koordynator

tel. 18 44 11 994 (pon. - pt. 8.00-16.00)
kom. 501 316 271

szkolenia@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content