> Co robimy > Szkolenia
szkolenia-ssc-glowne-01
szkolenia

Możesz korzystać ze szkoleń, kursów, warsztatów i konferencji realizowanych przez doświadczony zespół Stowarzyszenia Sursum Corda. Niekomercyjnie podczas realizowanych projektów, komercyjnie - też mamy taką ofertę.

Znamy się na tym, co robimy i lubimy dzielić się wiedzą i umiejętnościami. Szkolenia są też twórcze i rozwijające dla nas. Czyli ...korzystają wszyscy! Poniżej oferta szkoleń i kursów odpłatnych - wybierz coś dla siebie.

A jeśli chcesz nas odwiedzić oraz zobaczyć i posłuchać jak pracujemy na codzień - zapytaj śmiało o wizytę studyjną w Stowarzyszeniu Sursum Corda (dobra kawa gratis).

Szkolenia

0

form szkoleniowych

0

uczestników

0

godzin szkoleniowych

Opinie

Aktualności

Horyzonty readaptacji społecznej w perspektywie legislacyjnej, penitencjarnej i terapeutycznej

Przed nami branżowe szkolenie z zakresu readaptacji społecznej, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Bezpłatne, trzydniowe spotkanie odbędzie się w terminie 25-27 września 2024 w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju.

Zobacz więcej  

Dlaczego warto pomagać? Czy w ogóle warto?

Niewątpliwie pomoc należy się każdemu i płynie prosto z serc naszych wolontariuszy. Pomagamy i zmieniamy ludzkie życia! Historie podopiecznych poruszają nas każdego dnia…

Zobacz więcej  

Cykl wyjątkowych szkoleń dla wszystkich, którym bliski jest temat wolontariatu

Najbliższy miesiąc będzie czasem niezwykłej inspiracji, a to za sprawą szkoleń z zakresu wolontariatu. Zapraszamy wszystkich, którym bliski jest temat wolontariatu lub osób, które chciałyby rozpocząć z nim przygodę w swojej organizacji.

Zobacz więcej  

Spotkanie branżowe. Wolontariat na rzecz osób starszych

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza osoby związane z wolontariatem oraz pracą na rzecz seniorów, do udziału w spotkaniu branżowym, które odbędzie się 18 października. Tematyka to aktualne wyzwania, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk w organizacji wolontariatu na rzecz osób starszych.

Zobacz więcej  

Gorlice i okolice! Spotkania lokalnych koalicji wolontariatu – 2023

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w spotkaniach lokalnych koalicji wolontariatu. Podczas 2-godzinnych spotkań, moderowanych przez osobę posiadającą doświadczenie w zakresie rozwoju wolontariatu, zawiązana zostanie koalicja pomiędzy zainteresowanymi podmiotami, które wypracują Plany Rozwoju Wolontariatu dla Gorlic i okolic.

Zobacz więcej  

Nowy Sącz! Warsztaty rozwijające dla wolontariuszy

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla wolontariuszy, które odbędzie się 16 października br. w Nowym Sączu. Szkolenie jest szansą na zdobycie nowych umiejętności z zakresu promocji i komunikacji.

Zobacz więcej  

Koordynator

H.Rams - circle foto - 2023

Halina Rams

Koordynator

tel. 18 44 11 994 (pon. - pt. 8.00-16.00)
kom. 501 316 271

szkolenia@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content