> Co robimy > Szkolenia
szkolenia-ssc-glowne-01
szkolenia

Dołącz do nas i korzystaj ze szkoleń, kursów i warsztatów realizowanych przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Jesteśmy po to, aby każdy mógł nie tylko zdobywać wiedzę i umiejętności, ale także dzielić się doświadczeniem i wykorzystywać je także we współpracy z nami. Poznaj ofertę aktualnych szkoleń i kursów, i wybierz coś dla siebie.

Szkolenia Sursum Corda

0

zrealizowanych działań szkoleniowych

0

uczestników organizowanych kursów i szkoleń

0

godzin szkoleniowych z uczestnikami

Opinie

Aktualności

Dlaczego warto pomagać? Czy w ogóle warto?

Niewątpliwie pomoc należy się każdemu i płynie prosto z serc naszych wolontariuszy. Pomagamy i zmieniamy ludzkie życia! Historie podopiecznych poruszają nas każdego dnia…

Zobacz więcej  

Cykl wyjątkowych szkoleń dla wszystkich, którym bliski jest temat wolontariatu

Najbliższy miesiąc będzie czasem niezwykłej inspiracji, a to za sprawą szkoleń z zakresu wolontariatu. Zapraszamy wszystkich, którym bliski jest temat wolontariatu lub osób, które chciałyby rozpocząć z nim przygodę w swojej organizacji.

Zobacz więcej  

Spotkanie branżowe. Wolontariat na rzecz osób starszych

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza osoby związane z wolontariatem oraz pracą na rzecz seniorów, do udziału w spotkaniu branżowym, które odbędzie się 18 października. Tematyka to aktualne wyzwania, wymiana doświadczeń oraz dobrych praktyk w organizacji wolontariatu na rzecz osób starszych.

Zobacz więcej  

Gorlice i okolice! Spotkania lokalnych koalicji wolontariatu – 2023

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w spotkaniach lokalnych koalicji wolontariatu. Podczas 2-godzinnych spotkań, moderowanych przez osobę posiadającą doświadczenie w zakresie rozwoju wolontariatu, zawiązana zostanie koalicja pomiędzy zainteresowanymi podmiotami, które wypracują Plany Rozwoju Wolontariatu dla Gorlic i okolic.

Zobacz więcej  

Nowy Sącz! Warsztaty rozwijające dla wolontariuszy

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu dla wolontariuszy, które odbędzie się 16 października br. w Nowym Sączu. Szkolenie jest szansą na zdobycie nowych umiejętności z zakresu promocji i komunikacji.

Zobacz więcej  

Koordynatorka wolontariatu SURSUM CORDA uczestniczy w zjeździe w Ożarowie Mazowieckim

2 października rozpoczęła się Szkoła Dobrego Wolontariatu – inicjatywa edukacyjna Narodowy Instytut Wolności – Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego mająca na celu wzmocnienie koordynatorów wolontariatu!

Zobacz więcej  

Koordynator

H.Rams - circle foto - 2023

Halina Rams

Koordynator

tel. 18 44 11 994 (pon. - pt. 8.00-16.00)
kom. 501 316 271

szkolenia@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content