> 1,5% podatku

Zamień 1,5% podatku na DOBRO 💕 | KRS 00000 20 382

Zostań Bohaterem! Zainwestuj swój 1,5% podatku w leczenie oraz rehabilitację Podopiecznych programu Chcepomagac.org, a także wsparcie rodzin z Ukrainy, które wzięliśmy pod swoją opiekę.

Twój gest może uratować czyjeś życie lub pomóc w codziennej walce o sprawność naszych podopiecznych. Zobacz co robimy i sam podejmij decyzję. Takich Podopiecznych jak Dawid, Marysia, Konrad, Oliwka i Krzysztof mamy blisko dwustu. Pomożesz?

... i pamiętaj - DOBRO WRACA jak BUMERANG! 🪃

DARMOWY program e-Pity 🖱

Bezpłatną aplikacją e-Pity 2022 w łatwy i szybki sposób rozliczysz swój PIT za 2022 roku, wyślesz e-deklarację do urzędu skarbowego. 

Ten darmowy program do wszystkich rodzajów PITów umożliwia przekazanie 1,5% podatku naszej organizacji pożytku publicznego w rozliczeniu rocznym. 

Przekonaj się, jak samodzielnie rozliczyć i wysłać ePIT.

DARMOWA, nowoczesna aplikacja Pitbot 📱

Rozliczanie PIT-u wcale nie musi być trudne! Twórcy apki PITBOT długo pracowali nad tym, aby zaoferować Ci aplikację, która ułatwia coroczne sporządzanie PIT🤯.

Wszyscy znamy ten ból, gdy co roku w kwietniu szukamy pomocy w zakresie rozliczenia lub wypełniamy deklarację na ostatnią chwilę. To faktycznie nic przyjemnego. Pitbot.pl to rozwiązanie, które zaskakuje prostotą.

Koniec z finansowym żargonem😁.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content