> 1,5% podatku

Zamień 1,5% podatku na DOBRO 💕 | KRS 00000 20 382

Zostań Bohaterem! Zainwestuj swoje 1,5% podatku w leczenie oraz rehabilitację Podopiecznych programu Chcepomagac.org, a także wsparcie osób straszych!

Twój gest może uratować czyjeś życie lub pomóc w codziennej walce o sprawność naszych podopiecznych. Zobacz co robimy i sam podejmij decyzję. Takich Podopiecznych jak Dawid, Marysia, Konrad, Oliwka i Krzysztof mamy blisko dwustu. Pomożesz?

Dlaczego warto przekazać NAM 1,5% podatku? 🤔

... i pamiętaj - DOBRO WRACA jak BUMERANG! 🪃

DARMOWY program e-Pity 🖱

Bezpłatną aplikacją e-Pity 2022 w łatwy i szybki sposób rozliczysz swój PIT za 2022 roku, wyślesz e-deklarację do urzędu skarbowego. 

Ten darmowy program do wszystkich rodzajów PITów umożliwia przekazanie 1,5% podatku naszej organizacji pożytku publicznego w rozliczeniu rocznym. 

Przekonaj się, jak samodzielnie rozliczyć i wysłać ePIT.

DARMOWA, nowoczesna aplikacja Pitbot 📱

Rozliczanie PIT-u wcale nie musi być trudne! Twórcy apki PITBOT długo pracowali nad tym, aby zaoferować Ci aplikację, która ułatwia coroczne sporządzanie PIT🤯.

Wszyscy znamy ten ból, gdy co roku w kwietniu szukamy pomocy w zakresie rozliczenia lub wypełniamy deklarację na ostatnią chwilę. To faktycznie nic przyjemnego. Pitbot.pl to rozwiązanie, które zaskakuje prostotą.

Koniec z finansowym żargonem😁.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content