> Aktualności

Aktualności

Pomoc ma moc! Dziękujemy za udział w akcji Zostań Dyplomowanym Mikołajem

Dzięki ogromnej pomocy, życzliwości oraz hojności Darczyńców, tegoroczna akcja Zostań Dyplomowanym Mikołajem obfitowała w piękno i nieokiełznaną dobroć.

Zobacz więcej  

Pracuj i rozwijaj się razem z nami!

UWAGA – WAŻNE ogłoszenie 🙂 Poszukujemy zaangażowanej osoby, otwartej na kontakt z innymi oraz lubiącej wyzwania i pracę na wysokich obrotach.

Zobacz więcej  

Dzięki Dyplomowanym Mikołajom prezenty trafiły do naszych podopiecznych

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, Stowarzyszenie Sursum Corda wróciło do tradycyjnych mikołajowych spotkań w ramach akcji Zostań Dyplomowanym Mikołajem. Tym razem miejscem spotkania z Mikołajem była sala gimnastyczna…

Zobacz więcej  

Online! Spotkanie branżowe dla koordynatorów Szkolnych Klubów Wolontariatu

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w bezpłatnym szkoleniu online pn. „Jak zarządzać Systemem Obsługi Wolontariusza Korpusu Solidarności”.

Zobacz więcej  

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza po Sądecku – święto ludzi dobrej woli

W ramach obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza – po sądecku, ulicami Nowego Sącza przeszedł barwny korowód Super Bohaterów – wolontariuszy, którzy każdego dnia są tam, gdzie tylko potrzebna jest pomocna dłoń….

Zobacz więcej  

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – po Sądecku już 5 grudnia

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, przypadający jak co roku 5 grudnia! To szczególne święto Super Bohaterów, którzy każdego dnia przekazują hektolitry dobroci, kilogramy zaangażowania, wsparcie oraz nieziemskie moce!

Zobacz więcej  

Przekaż dobro i świąteczną pomoc! Zostań Dyplomowanym Mikołajem 2022

Właśnie ruszyła coroczna akcja „Zostań Dyplomowanym Mikołajem”.

Zobacz więcej  

Stowarzyszenie Sursum Corda nadal pomaga uchodźcom z Ukrainy

189 seniorów, 64 osoby niepełnosprawne oraz 47 wielodzietnych rodzin z kartami zakupowymi do sieci sklepów Biedronka. Stowarzyszenie Sursum Corda po raz kolejny zaangażowało się w działania wspierające uchodźców wojennych przebywających na terenie Małopolski. W ramach projektu „Witamy i pomagamy – zakupy 2” rozdysponowano 300 kart

Zobacz więcej  

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content