> Aktualności

Aktualności

Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda już 29 maja w Podegrodziu

Zapraszamy naszych Podopiecznych z programu Chcepomagac.org – wraz z najbliższymi – na PIKNIK RODZINNY Stowarzyszenia SURSUM CORDA. 29 maja 2022 r. przygotowaliśmy moc atrakcji. Wstęp wolny. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 25 maja br.

Zobacz więcej  

Sursum Corda razem z Donateo w całej Polsce

Stowarzyszenie Sursum Corda dołączyło do grona organizacji pozarządowych zrzeszonych na platformie Donateo. Dobroczynność nigdy wcześniej nie była tak prosta.

Zobacz więcej  

Bezpłatne staże dla Koordynatorów Wolontariatu – Edycja 2022

Jesteś częścią organizacji/instytucji, która działa na terenie Małopolski? Chciałbyś zajmować się wolontariuszami w swojej organizacji i zostać koordynatorem wolontariatu, ale brakuje Ci praktyki?

Zobacz więcej  

… Czas na majówkę!

Przed nami jeden z ulubionych weekendów Polaków! Rozpoczynający sezon grillowy, wycieczki krajoznawcze i aktywność fizyczną.

Zobacz więcej  

Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Zapraszamy dzieci na kolonię do Pobierowa nad polskim morzem. Ze względu na panującą sytuację na świecie, odwołana została kolonia zagraniczna. Wkrótce ruszą zapisy na półkolonie w Nowym Sączu.

Zobacz więcej  

Piszą o nas! Zachęcamy do lektury Dobrego Tygodnika Sądeckiego

W najnowszym wydaniu Dobrego Tygodnika Sądeckiego możecie przeczytać o naszych działaniach i pomocy, którą niesiemy innym.

Zobacz więcej  

Wybierz komu przekażesz 1% podatku

Jeszcze do końca kwietnia można przekazać 1 procent podatku na wybraną organizację pożytku publicznego. Wybierając Stowarzyszenie Sursum Corda – KRS 0000020382 – możesz wspierać podopiecznych programu Chcepomgac.org, którzy walczą o swoje zdrowie i życie, a ich codzienna potrzeba to kosztowne leczenie i rehabilitacja. 1% podatku to również pomoc dla Uchodźców wojennych z Ukrainy, którym staramy się nieść realną pomoc.

Zobacz więcej  

Kraków! Spotkania eksperckie dla organizatorów wolontariatu

Zapraszamy Organizatorów wolontariatu do konsultacji/spotkań indywidualnych lub grupowych z wybranymi ekspertami, adekwatnie do zgłaszanego zapotrzebowania merytorycznego przez uczestników

Zobacz więcej  

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content