> Aktualności

Aktualności

bony edukacyjne edycja 2 rozdane - 2023

BONY EDUKACYJNE, edycja II – rozdane! Sprawdź, czy jesteś w gronie Zwycięzców – 2023

Znamy już zwycięzców realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda ogólnopolskiego Konkursu pn. BONY EDUKACYJNE KORPUSU SOLIDARNOŚCI – województwo Małopolskie. W ramach konkursu w II edycji zostały przyznane 4 bony edukacyjne o wartości 1.000 zł każdy!

Zobacz więcej  

sierpień 2023 - Chcepomagac.org

Sierpień 2023. Wsparcie finansowe dla osób chorych i niepełnosprawnych z programu Chcepomagac.org

W sierpniu Stowarzyszenie Sursum Corda przekazało 67 726 zł na pokrycie kosztów leczenia i rehabilitacji Podopiecznych z programu chcepomagac.org.

Zobacz więcej  

Ogólnopolska konferencja pt. „Nieodpłatna pomoc prawna, nieodpłatne poradnictwo obywatelskie – skutecznie i profesjonalnie”

W dniach 13-15 września 2023 r. Krynica-Zdrój stała się miejscem intensywnych debat, wymiany doświadczeń i inspirujących dyskusji na temat nieodpłatnej pomocy prawnej oraz nieodpłatnego poradnictwa obywatelskiego.

Zobacz więcej  

Grafika promująca szkolenia dla nauczycieli

Szkolenia rozwijające dla nauczycieli

Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w darmowych szkoleniach dla nauczycieli i Koordynatorów Szkolnego Wolontariatu, działających w szkołach na terenie województwa małopolskiego.

Zobacz więcej  

Zbierz grupę, zgłoś pomysł, zgarnij 1 000 zł i działaj na rzecz dobra wspólnego

Stowarzyszenie Sursum Corda rozpoczyna nabór wniosków dla AKCJE SPOŁECZNE, w ramach realizacji programu pn. „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030”.

Zobacz więcej  

Wspieramy edukację i rozwój. Bony edukacyjne dla wolontariuszy – edycja II

Stowarzyszenie Sursum Corda rozpoczyna nabór wniosków dla wolontariuszy na BONY EDUKACYJNE – edycja II, w ramach realizacji programu pn. „Korpus Solidarności – Program Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030”.

Zobacz więcej  

Fotorelacja z Festynu na zakończenie wakacji na Osiedlu Szujskiego w Nowym Sączu

Ostatni, wakacyjny piątek spędziliśmy na wspólnej zabawie z najmłodszymi mieszkańcami Osiedla Szujskiego w Nowym Sączu. Dziękujemy za wspólną, radosną zabawę.

Zobacz więcej  

Grafika promująca obóz dla wolontariuszy

Bezpłatny obóz dla wolontariuszy Sursum Corda. Rusza rekrutacja na zWolontariuj się!

Integracja, wymiana doświadczeń, wartościowe warsztaty, nowe znajomości i odpoczynek – to wszystko podczas weekendowego obozu w Piwnicznej-Zdroju! Nie zwlekaj, zapisz się już dziś!

Zobacz więcej  

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content