> Co robimy > Wypoczynek na Plus

z Sursum Corda

a2
wypoczynek

Od 2000 r., tworzymy radosne letnie i zimowe przygody dla dzieci! Nasza oferta to nie tylko wypoczynek, ale także niezapomniane chwile pełne śmiechu, nauki i radosnych odkryć.🚀🏕️

Dla Waszych pociech przygotowujemy zawsze program pełen rekreacji, wycieczek i zajęć rozwijających. Już kilka pokoleń dzieciaków spędziło z nami czas na niezapomnianych wakacjach.🎉🎲

Zapraszamy Wasze małe skarby na legendarne kolonie i półkolonie Sursum Corda! Odkryjcie razem z nami świat fascynującego wypoczynku dla najmłodszych! 🤩

Nie przegap szansy na wyjątkowe wakacje dla swoich dzieci! 🌟🏕️ 

REZERWACJA MIEJSC wyłącznie elektronicznie - kliknij w interesującą Cię ofertę

Opinie

Wakacyjne

Co robimy 3
Co robimy 3

Wypoczynek na plus z Sursum Corda

0

od tego roku organizujemy wypoczynek dla dzieci

0

uczestników na naszych koloniach i półkoloniach

0

formy wypoczynku
latem i zimą

Aktualności

Piknik rodzinny - wypoczynek

Piknik Rodziny dla uczestników wypoczynku z Sursum Corda 2023

HEJ! Przed nami wyjątkowa niespodzianka dla tegorocznych uczestników półkolonii zimowej, letniej oraz kolonii nad polskim morzem. Dzieciaki – zabierzcie najbliższych na PIKNIK RODZINNY Z SURSUM CORDA, który odbędzie się już 18 sierpnia!

Zobacz więcej  

Grafika przedstawiająca dwie kobiety

Pięknego Dnia Mamy

Mama – najpiękniejsze słowo w językach świata.❤️ Drogie Mamy, przesyłamy Wam najlepsze życzenia z okazji Waszego święta! Dziękujemy za bezwarunkową miłość!

Zobacz więcej  

Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2023

Rozpoczęły się zapisy na letni wypoczynek 2023 organizowany przez Stowarzyszenie Sursum Corda. W tym roku zapraszamy dzieci na kolonię do Pobierowa nad morzem, a także na 4 turnusy półkolonii organizowane w Nowym Sączu.

Zobacz więcej  

Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Zapraszamy dzieci na kolonię do Pobierowa nad polskim morzem. Ze względu na panującą sytuację na świecie, odwołana została kolonia zagraniczna. Wkrótce ruszą zapisy na półkolonie w Nowym Sączu.

Zobacz więcej  

Zimowa przygoda z Sursum Corda

Ferie zimowe 2022 zbliżają się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że będą one okazją dla dzieci do radosnego, bezpiecznego i aktywnego spędzenia czasu w gronie rówieśników. Dlatego już teraz zapraszamy do udziału w dwóch turnusach PÓŁZIMOWISKA – ZIMOWA PRZYGODA, organizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda. Wierzymy, że będzie to czas dobrych relacji i nowych znajomości, pełen niezapomnianych atrakcji.

Zobacz więcej  

Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2021

Rozpoczęły się zapisy na letni Wypoczynek 2021 organizowany przez Stowarzyszenie Sursum Corda. W tym roku zapraszamy dzieci na kolonię do Chłapowa nad morzem, a także na półkolonie organizowane w Nowym Sączu. Ze względu na zróżnicowane rygory sanitarne w miejscach docelowych i krajach transferowych, odwołane zostały kolonie zagraniczne.

Zobacz więcej  

Bądź na bieżąco

Chcesz być na bieżąco, zapisz się do naszego Newslettera. To naprawdę proste.

Skontaktuj się z nami

H.Rams - circle foto - 2023

Halina Rams

Koordynatorka ds. wypoczynku

tel. 18 44 11 994

wypoczynek@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content