> Aktualności > Readaptacja społeczna. Program szkolenia w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Krynica-program-szkolenia-2022

25 sierpnia 2022

Readaptacja społeczna. Program szkolenia w Krynicy-Zdroju

Mamy już program 2-dniowego, bezpłatnego szkolenia pn. "Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce", które odbędzie się w 22-23 września w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju. Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Sursum Corda. 

Spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej odbywają się w Krynicy-Zdroju już od wielu lat, a ich organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza.

Tegoroczne szkolenie poprowadzą dr Kamil Miszewski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Państwo Bogusława i Janusz Górniccy ze Stowarzyszenia Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna. Głównym tematem spotkania w Krynicy-Zdroju będą praktyczne wyzwania, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA.

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia z ramienia Stowarzyszenia Sursum Corda:

  • Krzysztof Jasiński
  • kjasinski@sc.org.pl
  • tel. 18 44 11 994

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content