> Podopieczni > Magdalena Pawłowska
pawłowska1

Magdalena Pawłowska

Cześć! Jestem Magdalenka. Urodziłam się trochę za wcześnie, dlatego musiałam kilka miesięcy przebywać w specjalnym inkubatorze. Mama mówi, że choruję na porażenie mózgowe i ciężką padaczkę. Jeszcze nie umiem chodzić, ale nie poddaje się. Codziennie ćwiczę z rehabilantami, którzy robią co w ich mocy, abym mogła być samodzielna. Mam wspaniałych rodziców, którzy o mnie bardzo dbają. Pomożesz mi w mojej walce o lepsze jutro?

 

Magdalena Pawłowska - ur. 2018 r.
Zespół Westa
Biczyce Górne,
woj. małopolskie
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5949 Magdalena Pawłowska

Więcej o mnie

Magdalenka urodziła się w 30 tygodniu ciąży z ciężkim niedotlenieniem, z zaburzeniami oddychania i posocznicą. Pierwsze dwa miesiące życia spędziła w szpitalu. Gdy miała zaledwie 6 miesięcy, zdiagnozowano u niej padaczkę lekooporną – Zespół Westa.

Madzia dzielnie walczy z porażeniem mózgowym oraz padaczką, jednak leczenie jest niezwykle ciężkie. Obecnie Madzia nie chodzi, nie raczkuje, nie mówi. Pocieszające jest to, że poznaje swoich bliskich.

Madzia jest pogodnym i radosnym dzieckiem. Dużo się uśmiecha i próbuje gaworzyć, nawet wymawia  słowo MAMA. Magdalenka dzielnie walczy o każdą najmniejszą sprawność fizyczną a my razem z Nią. Niestety wymaga stałej opieki i rehabilitacji – mówi mama dziewczynki.

Rehabilitacja jest najlepszym lekarstwem. Rodzice starają się ćwiczyć z córką jak najczęściej, nawet kilka razy dziennie. Madzia jest też pod stałą opieką  rehabilitantów oraz specjalistów z Instytutu Matki i Dziecka w Warszawie. Jednak nawet lekarze nie są w stanie powiedzieć jak będzie wyglądała przyszłość dziewczynki.

Rehabilitacja, codzienne wyjazdy, wizyty u specjalistów w Warszawie są bardzo czasochłonne ale przede wszystkim kosztowne. Każda pomoc się liczy. Wierzymy, że nasza córeczka będzie kiedyś samodzielna – mówi mama Magdaleny.

Każdy z nas może pomóc. Pomożesz?

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5949 Magdalena Pawłowska"

Darowizna dla podopiecznego

skarbonka

Wpłać darowiznę: Stowarzyszenie Sursum Corda
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5949 Magdalena Pawłowska"


Dla wpłacających z zagranicy: Stowarzyszenie Sursum Corda
Kod SWIFT/BIC: POLU PLPR
PL26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5949 Magdalena Pawłowska"

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content