> Program "Na ratunek" > Zbiórki dla podopiecznych Sursum Corda niebawem w serwisie Chcepomagac.org

Aktualności

banner_na_ratunek_chcepomagac_dawidek_04

05 stycznia 2021

Zbiórki dla podopiecznych Sursum Corda niebawem w serwisie Chcepomagac.org

Nowy 2021 rok przynosi bardzo dobre informacje dla podopiecznych Programu „Na ratunek” Stowarzyszenia Sursum Corda. W ramach dodatkowego wsparcia w pozyskiwaniu środków na leczenie i rehabilitację osób chorych, niebawem zbiórki będą prowadzone w serwisie Chcepomagac.org. 

- Serwis jest od niedawna prowadzony przez nasze Stowarzyszenie i aktualnie trwa ostatni etap jego przebudowy. Jego uruchomienie będzie znacznym wsparciem także dla osób będących pod opieką Programu „Na ratunek” - mówi prezes Stowarzyszenia Sursum Corda Marcin Kałużny i dodaje, że w pierwszej kolejności w serwisie będą dostępne akcje zbiórkowe prowadzone na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia, a w nieodległym terminie Chcepomagac.org zostanie rozbudowany o nowe funkcjonalności.

Chcepomagac.org to jeden z pierwszych w Polsce portali zbiórkowych, który zapoczątkował ideę prowadzenia zbiórek w internecie o szerokim zasięgu (powstał w 2010 roku). Jak podkreśla Marcin Kałużny cel działalności portalu jest bardzo jasny: - To skuteczne wsparcie działalności prowadzonej przez organizacje pozarządowe, przede wszystkim te małe i średnie podmioty, które zazwyczaj nie posiadają wiedzy lub środków na efektywną promocję w Internecie - zapewnia prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content