> Aktualności > „Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce” tematem szkolenia w Krynicy-Zdroju

Aktualności

20220725-wyzwania-readaptacji-spolecznej-01

26 lipca 2022

„Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce” tematem szkolenia w Krynicy-Zdroju

Przed nami kolejne branżowe szkolenie z zakresu readaptacji społecznej, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Bezpłatne, dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 22-23 września 2022 w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju. Tegoroczny temat szkolenia to: „Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce”.

Stało się już tradycją, że od wielu lat w Krynicy-Zdroju odbywają się spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej. Także w tym roku Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w szkoleniu, którego temat będzie związany przede wszystkim z praktycznymi wyzwaniami, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną. 

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. Nabór prowadzony będzie za pośrednictwem portalu Evenea i ruszy 19 sierpnia o godz. 8.00. 

Więcej informacji dotyczących szkolenia zostanie opublikowanych na stronie internetowej oraz profilu Facebook Stowarzyszenia Sursum Corda.

 

stopka-ms-fs-ssc-01

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content