> Aktualności > „Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce” tematem szkolenia w Krynicy-Zdroju

Aktualności

20220725-wyzwania-readaptacji-spolecznej-01

26 lipca 2022

„Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce” tematem szkolenia w Krynicy-Zdroju

Przed nami kolejne branżowe szkolenie z zakresu readaptacji społecznej, którego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. Bezpłatne, dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 22-23 września 2022 w Hotelu Pegaz w Krynicy-Zdroju. Tegoroczny temat szkolenia to: „Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce”.

Stało się już tradycją, że od wielu lat w Krynicy-Zdroju odbywają się spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej. Także w tym roku Stowarzyszenie Sursum Corda zaprasza do udziału w szkoleniu, którego temat będzie związany przede wszystkim z praktycznymi wyzwaniami, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną. 

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. Nabór prowadzony będzie za pośrednictwem portalu Evenea i ruszy 19 sierpnia o godz. 8.00. 

Więcej informacji dotyczących szkolenia zostanie opublikowanych na stronie internetowej oraz profilu Facebook Stowarzyszenia Sursum Corda.

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content