> Aktualności > Wolontariat zmienia świat! Dziękujemy Wolontariuszom za zaangażowanie

Aktualności

3901

24 czerwca 2022

Wolontariat zmienia świat! Dziękujemy Wolontariuszom za zaangażowanie

1122 wolontariuszy, 40 szkolnych klubów wolontariatu, 14 795 godzin pracy i 400 akcji pomocowych w roku szkolnym 2021/2022 - te liczby mówią same za siebie. To skala zaangażowania wolontariuszy Szkolnych Klubów Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Sursum Corda. 

- Koniec roku szkolnego to okres podsumowań. To także ważny czas na podziękowania, które kierujemy do Koordynatorów Wolontariatu oraz Wolontariuszy ze Szkolnych Klubów Wolontariatu przy Stowarzyszeniu Sursum Corda. W sposób szczególny dziękujemy za wielkie serca i okazane wsparcie podczas akcji dobroczynnych naszego Stowarzyszenia - mówi Halina Rams, wiceprezes Stowarzyszenia Sursum Corda i koordynator ds. wolontariatu.

 

- Zostań Dyplomowanym Mikołajem, Paczka Dobra czy akcja Świąteczne Kartki Dobroczynne, to między innymi podczas tych inicjatyw pokazaliście nam, jak ważna i istotna jest Wasza pomoc, wsparcie i zaangażowanie. Dziękujemy, że zawsze na hasło „potrzebna jest pomoc”, odpowiadacie słowem, dobrem i czynem - dodaje wiceprezes Stowarzyszenia.

Wrażliwość na potrzeby innych, otwarte serca, chęć działania, dzielenia się swoimi talentami, a przede wszystkim wolnym czasem, to drugie ja wolontariuszy. To właśnie dzięki takim postawom, Wolontariusze promują ideę pracy na rzecz innych osób, dzielenia się tym co dobre i zmieniają świat na lepsze.

- Jeszcze raz dziękujemy za dotychczasową pomoc. Na czas wakacji życzymy udanego odpoczynku, relaksu, realizacji marzeń i pasji, a także dobrych ludzi wokół. Wierzymy, że Wasza aktywność w nowym roku szkolnym będzie również tak niesamowita i wspaniała – podsumowuje Halina Rams.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content