> Aktualności > Także w tym roku możesz zostać Dyplomowanym Mikołajem Sursum Corda

Aktualności

20201125_zostan_dyplomowanym_mikolajem_main

25 listopada 2020

Także w tym roku możesz zostać Dyplomowanym Mikołajem Sursum Corda

Od wielu lat, zanim nastanie 6 grudnia, wielu Ludzi Dobrej Woli otwiera swoje serca i zostaje Dyplomowanym Mikołajem, przekazując prezenty dla Podopiecznych programu „Na ratunek” Stowarzyszenia Sursum Corda. Właśnie rusza kolejna edycja akcji, która mamy nadzieję sprawi, że zostaną spełnione wszystkie marzenia chorych dzieci.  

- Zwłaszcza w tak trudnych czasach, jakie mamy obecnie, mikołajowe prezenty dla chorych dzieci mają szczególne znaczenie i mogą sprawić, że ich świat choć na chwilę stanie się lepszy, piękniejszy. Dlatego serdecznie zapraszamy do udziału w akcji Zostań Dyplomowanym Mikołajem wszystkich, którzy chcą nam pomóc zmieniać świat i przekazywać dobro wszędzie, gdzie się da. Temu też służy nowy mikołajowy serwis, którzy znajdziemy pod adresem mikolaj.sc.org.pl  mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda i dodaje, że wsparciem Dyplomowanych Mikołajów objęte zostało również rodzeństwo małych podopiecznych Programu "Na ratunek" oraz dzieci dorosłych podopiecznych Stowarzyszenia.

Jak możesz pomóc?

Wystarczy, że na stronie mikolaj.sc.org.pl wybierzesz list, zdecydujesz który prezent chcesz zrealizować oraz wybierzesz formę działania. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: dokupią słodycze, zapakują i przekażą prezenty Podopiecznym. W zamian za Twoją moc pomagania uhonorujemy Cię tytułem Dyplomowanego Mikołaja, czego potwierdzenie znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.

W mikołajowym serwisie znajdziesz także INSTRUKCJĘ POMAGANIA, która dokładnie opisuje dwa sposoby wsparcia, jakiego możesz udzielić naszym podopiecznym. Przeczytaj uważnie i działaj, bo czasu do 6 grudnia zostało już niewiele, choć cała akcja potrwa do 9 grudnia. 

Pamiętaj, że zawsze możesz połączyć się lub napisać maila do pomocników Mikołaja. Na pewno szybko i sprawnie odpowiedzą na wszystkie Twoje pytania.  

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content