> Aktualności > Ruszyła akcja „Paczka Dobra Sursum Corda”

Aktualności

20202123_rusza_akcja_paczka_dobra_01

23 marca 2021

Ruszyła akcja „Paczka Dobra Sursum Corda”

Dołącz do nas i pomagaj potrzebującym! Właśnie ruszyła akcja Paczka Dobra Sursum Corda, której celem jest przygotowanie dwudziestu paczek żywnościowo-chemicznych na Wielkanoc dla rodzin Podopiecznych Stowarzyszenia. 

PACZKA DOBRA

- Akcja Paczka Dobra to bardzo konkretna pomoc, którą kierujemy nie tylko do samych podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, ale także do ich rodzin. To one często dźwigają cały ciężar choroby najbliższego członka rodziny, a nasza akcja ma ich wesprzeć, zwłaszcza teraz, czyli w okresie Świąt Wielkanocnych - podkreśla Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

- Każda zaoszczędzona złotówka oznacza dla tych rodzin więcej rehabilitacji, zakup leków czy niezbędnych środków medycznych. Dlatego serdecznie prosimy o wsparcie naszej akcji i już teraz bardzo dziękujemy za każdą, nawet najmniejszą wpłatę - dodaje Marcin Kałużny i podkreśla, że ze względu na trwającą pandemię COVID-19, akcja jest realizowana wyłącznie w formie zbiórki finansowej i nie są przyjmowane dary żywnościowe.

Biorąc udział w akcji Paczka Dobra, spełniamy realną potrzebę! Wystarczy wybrać jednego z podopiecznych Sursum Corda i zdecydować do kogo zostanie skierowane wsparcie. Pomocnicy i wolontariusze Stowarzyszenia zajmą się resztą: zakupią, zapakują i przekażą paczkę wielkanocną Podopiecznym.

Każdy kto dołączy do akcji Paczka Dobra zostanie uhonorowany Dyplomem, czego potwierdzenie znajdziemy na naszej skrzynce mailowej. Przypominamy! Akcja jest realizowana w dniach 22-30.03.2021.

PACZKA DOBRA

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content