> Aktualności > Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – po Sądecku już 5 grudnia

Aktualności

MDW_www2022

25 listopada 2022

Międzynarodowy Dzień Wolontariusza – po Sądecku już 5 grudnia

Wielkimi krokami zbliża się Międzynarodowy Dzień Wolontariusza, przypadający jak co roku 5 grudnia! To szczególne święto Super Bohaterów, którzy każdego dnia przekazują hektolitry dobroci, kilogramy zaangażowania, wsparcie oraz nieziemskie moce!

Już dziś pragniemy uchylić rąbka tajemnicy i przedstawić program obchodów Międzynarodowego Dnia Wolontariusza - po Sądecku, organizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda.

Tegoroczne świętowanie składać się będzie z dwóch części: Bohaterskiego Przemarszu Super Bohaterów  w Nowym Sączu oraz Gali Wolontariatu, która odbędzie się w Starym Sączu.

PROGRAM MIĘDZYNARODOWEGO DNIA WOLONTARIUSZA - PO SĄDECKU – 5 grudnia br. (poniedziałek)

godz.: 9.00  - rynek w Nowym Sączu - BOHATERSKI przemarsz ulicami miasta Nowego Sącza w barwnym korowodzie, promujący ideę WOLONTARIATU i zachęcający do wstąpienia w jego szeregi.

godz.: 10.45 – Centrum Kultury i Sztuki im. Ady Sari w Starym Sączu  - Gala Wolontariatu

  • wręczenie nagród „Wolontariusz Roku 2022” oraz „Koordynator Roku 2022”w małopolskim etapie Konkursu Korpusu Solidarności;
  • premiera filmiku dot. okolicznościowego muralu nt. wolontariatu "Dobro wraca";
  • debata wolontariacka pn. „Dobro wraca jak bumerang” udziałem zaproszonych gości.

Debata wolontariacka pn. "Dobro wraca jak bumerang" oraz małopolski finał Konkursu "Wolontariusz Roku 2022" i "Koordynator Roku 2022" sfinansowano przez Narodowy Instytut Wolności - Centrum Rozwoju Społeczeństwa Obywatelskiego ze środków "Korpusu Solidarności - Programu Wspierania i Rozwoju Wolontariatu Długoterminowego na lata 2018-2030"

Do zobaczenia 5 grudnia!

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content