> Aktualności > I Ty zostań Dyplomowanym MIKOŁAJEM!

Aktualności

20211124-dyplomowany-mikolaj-02

24 listopada 2021

I Ty zostań Dyplomowanym MIKOŁAJEM!

Właśnie ruszyła coroczna akcja Zostań Dyplomowanym Mikołajem, dzięki której wspólnie przekazujemy prezenty dla Podopiecznych naszego programu „Na ratunek”. Wystarczy, że wybierzesz list i zdecydujesz, który prezent chcesz zrealizować. W ten sposób spełnisz prawdziwe marzenie!

Wejdź na stronę Dyplomowany Mikołaj

Od wielu lat, zanim nastanie 6 grudnia, wielu Ludzi Dobrej Woli otwiera swoje serca i zostaje Dyplomowanym Mikołajem, przekazując prezenty dla Podopiecznych naszego programu „Na ratunek”. Skoro czytasz tę informację, to znaczy, że jesteś otwarta/otwarty na pomoc dla dotkniętych chorobą dzieci, dla których szczególnie ważna jest nadzieja na wymarzony prezent od św. Mikołaja. To wzmacnia  ich przekonanie, że są ważne i daje radość w trudnej codzienności.

Zapraszamy Ciebie - spełnij prawdziwe marzenie! Wystarczy, że wybierzesz list, zdecydujesz który prezent chcesz zrealizować oraz wybierzesz formę działania. Nasi pomocnicy-wolontariusze zajmą się resztą: dokupią słodycze, zapakują i przekażą prezenty Podopiecznym. W zamian za Twoją moc pomagania, uhonorujemy Cię tytułem Dyplomowanego Mikołaja, czego potwierdzenie znajdziesz na swojej skrzynce mailowej.

Wejdź na stronę Dyplomowany Mikołaj

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content