> Aktualności > Dzięki Dyplomowanym Mikołajom prezenty trafiły do naszych podopiecznych

Aktualności

20221214-mikolaj-sursum-corda-48

15 grudnia 2022

Dzięki Dyplomowanym Mikołajom prezenty trafiły do naszych podopiecznych

To było prawdziwe święto dobra, które dzięki wielkim sercom wielu osób i zaangażowaniu wolontariuszy w postaci mikołajowych prezentów trafiło do najmłodszych podopiecznych Sursum Corda, ich rodzeństwa, a także do dzieci dorosłych osób, którymi opiekuje się Stowarzyszenie. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia. 

Po dwóch latach przerwy spowodowanej pandemią COVID-19, Stowarzyszenie Sursum Corda wróciło do tradycyjnych mikołajowych spotkań w ramach akcji Zostań Dyplomowanym Mikołajem. Tym razem miejscem spotkania z Mikołajem była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu, gdzie oprócz samych prezentów, na najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia czekały także atrakcje, w tym malowanie twarzy, balonowy świat, kącik artystyczny dla maluchów oraz małe słodkie co nieco. 

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom dobrej woli, bez których nie byłoby możliwe przygotowanie tak wielu prezentów dla najmłodszych, na co dzień walczących o swoje zdrowie i życie. Podziękowania kierujemy również do naszych wspaniałych wolontariuszy, którzy - jak zawsze - bardzo mocno zaangażowali się w działania organizacyjne, w tym także w przygotowanie mikołajkowego spotkania.  

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content