> Aktualności > XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie „O Puchar Ani”

Aktualności

Puchar Ani_2024_www

07 maja 2024

XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie „O Puchar Ani”

30 czerwca 2024 r. w Stadłach koło Podegrodzia odbędzie się XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie "O Puchar Ani". Jak co roku, całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz ANI SZAFRANIEC, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda oraz serwisu Chcepomagac.org.

Puchar Ani to charytatywne zawody wędkarskie, połączone z piknikiem rodzinnym, które odbywają się na Sądecczyźnie już od 13 lat. To piękne wydarzenie, jedyne w swoim rodzaju – ponad podziałami, we wspólnej w sprawie, w atmosferze dobroci i owocnej współpracy.

WIDZIMY SIĘ 30 CZERWCA!
Dla wszystkich, którzy pojawią się na stawach w Stadłach, w ostatnią niedzielę czerwca czekają niesamowite atrakcje. Od dmuchańców, poprzez malowanie twarzy, animacje dla dzieci, aż po pokazy taneczne i akrobatyczne! Nie zabraknie również licytacji, loterii fantowej oraz pysznego grilla! A dla ochłody lody i wiele innych słodkości! Ale to jeszcze nie koniec niespodzianek! Organizatorzy przygotowali także atrakcje dla odważnych, takie jak: strzelnica ASG, przejażdżki samochodami 4x4 czy elektrycznymi motorami crossowymi! A przede wszystkim - sercem wydarzenia będą emocjonujące zawody wędkarskie!

XIII Charytatywne Zawody Wędkarskie "O Puchar Ani" to dar serca wszystkich uczestników rywalizacji. Dzięki dedykowanej stronie internetowej każdy może pomóc i przekazać konkretne wsparcie Ani. Wystarczy przekazać wybraną kwotę.

Przekaż DAROWIZNĘ DLA ANI - TUTAJ.

Organizatorami zawodów są: Koło PZW "Nowy Sącz - Centrum",  Koło PZW nr 33 Stary Sącz, Stowarzyszenie Nowosądeckie Serducho, Fundacja wolnezanety.org oraz Stowarzyszenie Sursum corda.

O ANI!
Anna Szafraniec to zapalona wędkarka i członkini koła PZW Centrum Nowy Sącz. W Finlandii, podczas jednej z licznych wypraw wędkarskich, doszło do dotkliwego wypadku, który już na zawsze zmienił życie dziewczyny. Ania do dziś potrzebuje stałego leczenia i rehabilitacji, która pochłania niemałe pieniądze. Jej koledzy z koła chcieli jakoś pomóc – zakasali więc rękawy i rok po wypadku zorganizowali charytatywną imprezę, podczas której przeprowadzono pierwszą zbiórkę.

Tu możesz przekazać DAROWIZNĘ DLA ANI.

Dziękujemy za każdą pomoc. Pamiętajcie: POMOC MA MOC!

 

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content