> Aktualności > Ach, co to był za dzień! Za nami Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda

Aktualności

PR_www1

06 czerwca 2023

Ach, co to był za dzień! Za nami Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda

Piękna pogoda, moc atrakcji, a co najważniejsze duża frekwencja! W sobotę 3 czerwca na placu przy Szkole Podstawowej im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu odbył się Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda dla podopiecznych z programu chcepomagac.org.

- Dziękujemy za tak liczną obecność i wyśmienitą zabawę. Cieszymy się, że udało się nam spotkać i wspólnie spędzić sobotnie popołudnie - podkreśla Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, który wraz z dyrektor szkoły Wiolettą Nowak powitał uczestników spotkania. Bez wątpienia był to czas odpoczynku, relaksu i takiej pozytywnej odskoczni od codziennych zmartwień. Naszych podopiecznych staramy się wspierać nie tylko bezpośrednią pomocą, refundując koszty leczenia, ale także poprzez organizowanie wspólnych spotkań. To dzięki temu możemy lepiej się poznać, a przez to także lepiej współpracować dla wspólnego celu – dodaje Marcin Kałużny.

Podczas spotkania nie brakowało atrakcji, niespodzianek i nagród przygotowanych dla wszystkich, także dla tych najmłodszych.

- Śmiało możemy powiedzieć, że program wydarzenia nikomu nie pozwolił się nudzić. Przez cały czas dostępne były atrakcje dla dzieci, a wśród nich: malowanie twarzy, skręcanie balonów, kącik malucha, zabawy z chustami, bańki mydlane czy dmuchana zjeżdżalnia. Na chętnych czekały też konkursy z atrakcyjnymi nagrodami, a także tańce wygibańce – informuje Halina Rams, wiceprezes Stowarzyszenia Sursum Corda. Oczywiście zadbaliśmy o podniebienia naszych gości. Hitem spotkania była wata cukrowa. W końcu chcemy osładzać życie naszych Podopiecznych – dodaje Halina Rams.

W Starym Sączy wybrzmiały piękne, muzyczne dźwięki. O stronę artystyczną wydarzenia zadbali pracownicy i młodzież szkolna. Dziękujemy za rewelacyjne występy: Gabrielowi Placie, Antoninie Sowińskiej, Lenie Lelio, Julii Trzajna oraz Młodzieżowej Kapeli Zespoły Regionalnego Starosądeczanie w składzie: Emilia Nalepa, Sebastian Hejmej, Joanna Wojdyła, Jakub Kuziel, Emilia Nowak, Sylwia Nowak.

Piknik Rodzinny udało się zorganizować dzięki przychylności, życzliwości i pomocy Dyrekcji, kadry i uczniów/wolontariuszy ze Szkoły Podstawowej nr 2 im. Juliusza Słowackiego w Starym Sączu, a także koordynatorów wolontariatu i wolontariuszy z I Liceum Ogólnokształcącego im. Marii Skłodowskiej-Curie w Starym Sączu.  DZIĘKUJEMY

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content