> Aktualności > 8. edycja Run 4 a Smile. Walczymy o zdrowie Marysi!

Aktualności

20210505-r4as-2021

05 maja 2021

8. edycja Run 4 a Smile. Walczymy o zdrowie Marysi!

Rusza kolejna 8. edycja Międzynarodowego Biegu Charytatywnego „Run 4 a Smile” – Biegnij z nami po uśmiech. W tym roku, organizatorzy wydarzenia – Społeczność Akademicka Wyższej Szkoły Biznesu – National-Louis University zdecydowali, że zebrane środki zostaną w całości przekazane na leczenie i rehabilitację 5-letniej Marysi Zwolińskiej, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda.

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W BIEGU? STRONA BIEGU
LINK DO ZBIÓRKI ŚRODKÓW DLA MARYSI

Jak podkreślają organizatorzy biegu, cel to zebranie kwoty 30.000 zł, która pomoże Marysi wrócić do zdrowia. Historia jej choroby zaczęła się w 2020 roku. To wtedy lekarze zdiagnozowali u Niej bardzo groźną chorobę – białaczkę limfoblastyczną. To dlatego Marysia nie mogła chodzić do przedszkola i spotykać się ze swoimi rówieśnikami. Rzeczywistością stały się częste wizyty w szpitalu onkologicznym w Krakowie. Za to Marysi nie brakuje uśmiechu i wiary w to, że z pomocą ludzi dobrej woli może wrócić do zdrowia. Poznaj historię Marysi – TUTAJ. 

W tym roku podczas biegu Run 4 a Smile będziemy mogli wspólnie pomóc Marysi, podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda, biegnąc, maszerując, jadąc na rowerze, rolkach czy deskorolkach, a co najważniejsze – możemy to zrobić w dowolnym miejscu na świecie. Dlatego możemy powiedzieć, że – z powodu pandemii – formuła wydarzenia po raz drugi będzie mieć charakter ogólnoświatowy. 

JAK WZIĄĆ UDZIAŁ W BIEGU? STRONA BIEGU
LINK DO ZBIÓRKI ŚRODKÓW DLA MARYSI

Wierzymy, że także w tym roku uda się osiągnąć cel jakim jest kwota 30.000 zł dla Marysi Zwolińskiej. Warto przypomnieć, że również w poprzednich latach podczas biegu Run 4 a Smile zebrane środki były przekazywane na podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda (szczegóły na grafice).

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content