> Aktualności > 4 kwietnia Śniadanie Wielkanocne dla samotnych seniorów

Aktualności

AKCJA JAJECZKO WWW

14 marca 2024

4 kwietnia Śniadanie Wielkanocne dla samotnych seniorów

Stowarzyszenie Sursum Corda wraz z Fundacją Biedronki 4 kwietnia 2024 r. organizuje spotkanie przy wielkanocnym stole dla ok. 100 seniorów z Nowego Sącza w Hotelu Ibis Style.  

Zależy nam, aby każdy mógł poczuć świąteczną atmosferę tego czasu, dlatego nasze zaproszenie kierujemy do tych najbardziej samotnych.  W ramach programu przygotowaliśmy moc atrakcji dla seniorów min. część artystyczna prezentowana przez wolontariuszy Stowarzyszenia Sursum Corda, a także bezpłatną loterię fantową.  

Jeśli znasz seniora, który chciałby wziąć udział razem z nami w Śniadaniu Wielkanocnym, koniecznie zgłoś Go przez formularz zgłoszeniowy 

WAŻNE! Wypełnienie formularza, nie jest równoznaczne z potwierdzeniem udziału w spotkaniu. Z każdą zgłoszoną osobą będziemy kontaktować się telefonicznie w celu potwierdzenia udziału.   

FORMULARZ ZGŁOSZENIOWY znajdziesz TUTAJ - KLIKNIJ>>

 

----------------------------------------------------------------------------------------

Fundacja Biedronki została powołana w kwietniu 2020 roku. Fundacja podejmuje inicjatywy na rzecz przeciwdziałania ubóstwu, niedożywieniu, samotności i wykluczeniu społecznemu osób starszych. Rozwija w partnerstwie z innymi organizacjami pomocowymi programy takie jak „Na codzienne zakupy” czy „Karta Dobra”. W ich ramach, potrzebujące osoby starsze otrzymują przedpłaconą kartę na zakupy do sklepów Biedronka. Fundacja współpracuje również z Kołami Gospodyń Wiejskich i razem z nimi prowadzi program „Danie Wspólnych Chwil”, w którym samotni seniorzy z terenów wiejskich zapraszani są na posiłki przy wspólnym stole. Fundacja reaguje również na sytuacje kryzysowe – prowadziła m.in. projekt pomocy w czasie pandemii i na rzecz uchodźców z Ukrainy. Fundacja przeznaczyła na programy społeczne ponad 160 mln złotych (status na grudzień 2023).

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content