> Aktualności > 23-24 września 2020. Nowy termin szkolenia z readaptacji społecznej w Krynicy-Zdroju!

Aktualności

szkolenie_krynica_2020_banner_03

02 września 2020

23-24 września 2020. Nowy termin szkolenia z readaptacji społecznej w Krynicy-Zdroju!

Stowarzyszenie Sursum Corda informuje, że szkolenie pn. "Penitencjarne i psychospołeczne determinanty reintegracji osób zwalnianych z zakładów karnych” odbędzie się w NOWYM TERMINIE – 23-24 września 2020 r. – w Hotelu PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju. 

Program oraz część merytoryczna pozostaje bez zmian. Natomiast wszystkich uczestników z listy podstawowej bardzo prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie udziału w odbywającym się w nowym terminie szkoleniu: 

  • tel. 18 11 44 994
  • e-mail: szkolenia@sc.org.pl

W przypadku zwolnienia się miejsc na liście podstawowej, będziemy kontaktować się z osobami znajdującymi się obecnie na liście rezerwowej szkolenia, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. 

Przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną, część merytoryczna szkolenia odbędzie się z zachowaniem dystansu pomiędzy słuchaczami. Każdy uczestnik otrzyma „indywidualny zestaw bezpieczeństwa” (maseczka, rękawiczki, środki dezynfekujące).

Podczas zajęć organizatorzy będą monitorowali i przypominali wszystkim uczestnikom o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

Opracowaliśmy procedurę postępowania na wypadek pojawienia się objawów chorobowych. Na bieżąco monitorujemy komunikaty GIS i stosujemy się do wytycznych.

Za bezpieczeństwo uczestników w czasie wolnym odpowiada Hotel – patrz wdrożone środki ostrożności.


ZOBACZ REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID-19

fs_ms_finansowanie_04

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content