> Aktualności > 23-24 września 2020. Nowy termin szkolenia z readaptacji społecznej w Krynicy-Zdroju!

Aktualności

szkolenie_krynica_2020_banner_03

02 września 2020

23-24 września 2020. Nowy termin szkolenia z readaptacji społecznej w Krynicy-Zdroju!

Stowarzyszenie Sursum Corda informuje, że szkolenie pn. "Penitencjarne i psychospołeczne determinanty reintegracji osób zwalnianych z zakładów karnych” odbędzie się w NOWYM TERMINIE – 23-24 września 2020 r. – w Hotelu PEGAZ **** w Krynicy-Zdroju. 

Program oraz część merytoryczna pozostaje bez zmian. Natomiast wszystkich uczestników z listy podstawowej bardzo prosimy o mailowe lub telefoniczne potwierdzenie udziału w odbywającym się w nowym terminie szkoleniu: 

  • tel. 18 11 44 994
  • e-mail: szkolenia@sc.org.pl

W przypadku zwolnienia się miejsc na liście podstawowej, będziemy kontaktować się z osobami znajdującymi się obecnie na liście rezerwowej szkolenia, zgodnie z kolejnością zgłoszeń. 

Przypominamy, że ze względu na sytuację epidemiczną, część merytoryczna szkolenia odbędzie się z zachowaniem dystansu pomiędzy słuchaczami. Każdy uczestnik otrzyma „indywidualny zestaw bezpieczeństwa” (maseczka, rękawiczki, środki dezynfekujące).

Podczas zajęć organizatorzy będą monitorowali i przypominali wszystkim uczestnikom o obowiązujących zasadach bezpieczeństwa.

Opracowaliśmy procedurę postępowania na wypadek pojawienia się objawów chorobowych. Na bieżąco monitorujemy komunikaty GIS i stosujemy się do wytycznych.

Za bezpieczeństwo uczestników w czasie wolnym odpowiada Hotel – patrz wdrożone środki ostrożności.


ZOBACZ REGULAMIN BEZPIECZEŃSTWA W ZWIĄZKU Z COVID-19

fs_ms_finansowanie_04

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content