> Aktualności > 110 marzeń stało się rzeczywistością! Wspaniały finał akcji ZOSTAŃ DYPLOMOWANYM MIKOŁAJEM

Aktualności

Spotkanie ze Św. Mikołajem (187)

14 grudnia 2023

110 marzeń stało się rzeczywistością! Wspaniały finał akcji ZOSTAŃ DYPLOMOWANYM MIKOŁAJEM

Wzruszające spotkanie z Mikołajem, pełne magii i radości! To było prawdziwe święto DOBRA, które dzięki wielkim sercom wielu osób i zaangażowaniu wolontariuszy w postaci mikołajowych prezentów trafiło do najmłodszych podopiecznych Sursum Corda, ich rodzeństwa, a także do dzieci dorosłych osób, którymi opiekuje się Stowarzyszenie. Zapraszamy do obejrzenia fotogalerii z wydarzenia. 

Miejscem spotkania z Mikołajem była sala gimnastyczna Szkoły Podstawowej nr 18 w Nowym Sączu, gdzie oprócz samych prezentów, na najmłodszych podopiecznych Stowarzyszenia czekały także atrakcje, w tym malowanie twarzy, balonowy świat, kącik artystyczny dla maluchów oraz małe słodkie co nieco. 

Bardzo dziękujemy wszystkim osobom dobrej woli, bez których nie byłoby możliwe przygotowanie tak wielu prezentów dla najmłodszych, na co dzień walczących o swoje zdrowie i życie. Podziękowania kierujemy również do naszych wspaniałych wolontariuszy, którzy - jak zawsze - bardzo mocno zaangażowali się w działania organizacyjne, w tym także w przygotowanie mikołajkowego spotkania.  

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content