> Projekty społeczne > Zostań dyplomowanym Mikołajem z Sursum Corda

Aktualności

Zostań dyplomowanym Mikołajem z Sursum Corda

14 listopada 2019

Zostań dyplomowanym Mikołajem z Sursum Corda

Już po raz siódmy rusza akcja Stowarzyszenia Sursum Corda pn. „Zostań Dyplomowanym Mikołajem”, dzięki której możemy spełniać marzenia nie tylko małych, chorych podopiecznych Programu "Na Ratunek", ale również ich rodzeństw oraz dzieci osób, nad którymi sprawujemy opiekę.  
 

Jak podkreśla prezes Stowarzyszenia Sursum Corda Marcin Kałużny, często są to rodziny stające przed dylematem: kupić leki, zapłacić za rehabilitację czy spełnić marzenie ukochanego dziecka?


– Poprzez kolejną edycję akcji chcemy rozwiązywać takie dylematy i powodować radość w sercach dzieci i wszystkich naszych podopiecznych. Zwłaszcza Ci najmłodsi potrzebują spełnionych marzeń i wiary w św. Mikołaja – podkreśla Marcin Kałużny.


Zasada udziału w akcji jest bardzo prosta. Wystarczy odwiedzić stronę: www.sc.org.pl/mikolaj (lub kliknąć na plakat), przeczytać listy do św. Mikołaja i wybrać ten, który chcielibyśmy zrealizować. Nie musimy się martwić jeśli nie możemy spełnić wszystkich marzeń konkretnego dziecka. Wybieramy tę prośbę do Mikołaja, którą będziemy w stanie wykonać lub możemy zaprosić do wspólnego spełnienia wszystkich marzeń znajomych, przyjaciół czy rodzinę.


Pamiętajmy, że szczegółowa INSTRUKCJA OBSŁUGI akcji Zostań DYPLOMOWANYM MIKOŁAJEM znajduje się tutaj: www.sc.org.pl/mikolaj

(lub kliknij na plakat) To co szczególnie piękne i sympatyczne – dla każdego Mikołaja Stowarzyszenie Sursum Corda przygotuje dyplom potwierdzający nieziemskie kwalifikacje w czynieniu DOBRA! Zatem… Do dzieła MIKOŁAJE!

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content