> Aktualności > Zimowy wypoczynek z Sursum Corda odwołany!

Aktualności

20201222_zimowy_wypoczynek_z_sc_odwolany

22 grudnia 2020

Zimowy wypoczynek z Sursum Corda odwołany!

Drodzy Rodzice! Pamiętajmy, że w tym trudnym okresie izolacji od kolegów i koleżanek, dzieci jeszcze bardziej potrzebują odpoczynku, możliwości odstresowania się i przebywania w gronie rówieśników. Wyjazd i wypoczynek jest bardzo ważny dla ich rozwoju emocjonalnego i zdrowia psychicznego. Nie zapominajmy także, że Wy, drodzy Rodzice, również potrzebujecie odpoczynku. 

Obecna sytuacja pracy i nauki w domu postawiła wiele trudnych wyzwań zarówno przed Wami, jak i Waszymi dziećmi. Dla tego jako Stowarzyszenie Sursum Corda byliśmy gotowi do organizacji półzimowiska. Niestety, ze względu na trwającą pandemię nie będzie to możliwe. 

Tegoroczne ferie zimowe 2021 można uznać za bardzo nietypowe, a wprowadzenie narodowej kwarantanny wiele zmieniło w naszym planach organizacyjnych. Dlatego nie ma możliwości, abyśmy spędzili ten zimowy czas w taki sposób, jak w poprzednich latach. Co prawda dzieci będą miały wolne, jednak obostrzenia i kwarantanna uniemożliwiają realizację ciekawego programu dla dzieci i aktywnego spędzania czasu. Po raz pierwszy od niepamiętnych czasów dzieci, młodzież, a także dorośli spędzą ferie zimowe w domach. 

Cytując słowa piosenki Tomasza Lipińskiego: „Jeszcze będzie przepięknie, jeszcze będzie normalnie” – pozostaje życzyć Wam dużo dobrych myśli, zdrowia i uśmiechu na zbliżający się Nowy 2021 Rok.

Z nadzieją mówimy wam do zobaczenia.

Zespół organizacyjny zimowego wypoczynku
Stowarzyszenia Sursum Corda

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content