> Aktualności > Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2021

Aktualności

kolonie_dziewczynka

21 maja 2021

Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2021

Rozpoczęły się zapisy na letni Wypoczynek 2021. W tym roku zapraszamy dzieci na kolonię do Chłapowa nad morzem, a także na półkolonie organizowane w Nowym Sączu. Ze względu na zróżnicowane rygory sanitarne w miejscach docelowych i krajach transferowych, odwołane zostały kolonie zagraniczne.

ZAPISY WYPOCZYNEK LETNI 2021

- Cieszymy się, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, możemy wrócić do organizacji letniego wypoczynku dla dzieci, którym zajmujemy się 2000 roku – mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, który dodaje, że w tym roku udało się zorganizować wypoczynek w Chłapowie nad polskim morzem oraz w ramach organizowanych w Nowym Sączu tematycznych turnusów półkolonii.

- Niestety, sytuacja epidemiczna nie pozwoliła jeszcze na realizację zaplanowanych kolonii zagranicznych w Bułgarii, Bośni i Hercegowinie oraz na Węgrzech. Nasza decyzja o odwołaniu wypoczynku poza granicami kraju była podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz zachowaniem rozsądnych kosztów wypoczynku, przy utrzymującym się obowiązku testowania przed wjazdem do wielu krajów. Mamy nadzieję, że przyszłym roku wrócimy już z pełną ofertą, także wypoczynku zagranicznego – dodaje Marcin Kałużny.

Aby zapisać swoje dziecko na letni wypoczynek wystarczy odwiedzić stronę internetową: kolonie.sc.org.pl, a następnie wybrać formę wypoczynku - kolonię lub półkolonie i skorzystać z przygotowanego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

ZAPISY WYPOCZYNEK LETNI 2021

Wypoczynek letni jest organizowany w partnerstwie z H4PEOPLE sp. z o.o., posiadającą stosowne uprawnienia organizatora turystyki.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content