> Aktualności > Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2021

Aktualności

kolonie_dziewczynka

21 maja 2021

Zapisy na kolonie i półkolonie – wakacje 2021

Rozpoczęły się zapisy na letni Wypoczynek 2021. W tym roku zapraszamy dzieci na kolonię do Chłapowa nad morzem, a także na półkolonie organizowane w Nowym Sączu. Ze względu na zróżnicowane rygory sanitarne w miejscach docelowych i krajach transferowych, odwołane zostały kolonie zagraniczne.

ZAPISY WYPOCZYNEK LETNI 2021

- Cieszymy się, że po rocznej przerwie spowodowanej pandemią koronawirusa, możemy wrócić do organizacji letniego wypoczynku dla dzieci, którym zajmujemy się 2000 roku – mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, który dodaje, że w tym roku udało się zorganizować wypoczynek w Chłapowie nad polskim morzem oraz w ramach organizowanych w Nowym Sączu tematycznych turnusów półkolonii.

- Niestety, sytuacja epidemiczna nie pozwoliła jeszcze na realizację zaplanowanych kolonii zagranicznych w Bułgarii, Bośni i Hercegowinie oraz na Węgrzech. Nasza decyzja o odwołaniu wypoczynku poza granicami kraju była podyktowana troską o zdrowie i bezpieczeństwo dzieci oraz zachowaniem rozsądnych kosztów wypoczynku, przy utrzymującym się obowiązku testowania przed wjazdem do wielu krajów. Mamy nadzieję, że przyszłym roku wrócimy już z pełną ofertą, także wypoczynku zagranicznego – dodaje Marcin Kałużny.

Aby zapisać swoje dziecko na letni wypoczynek wystarczy odwiedzić stronę internetową: kolonie.sc.org.pl, a następnie wybrać formę wypoczynku - kolonię lub półkolonie i skorzystać z przygotowanego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

ZAPISY WYPOCZYNEK LETNI 2021

Wypoczynek letni jest organizowany w partnerstwie z H4PEOPLE sp. z o.o., posiadającą stosowne uprawnienia organizatora turystyki.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content