> Aktualności > Gratulujemy zwycięzcom konkursu „Akcje Wolontariackie 2022”

Aktualności

Korpus Solidarnosc_wyniki akcje wolontariackie www

19 września 2022

Gratulujemy zwycięzcom konkursu „Akcje Wolontariackie 2022”

Znamy zwycięzców realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda Konkursu KORPUSU SOLIDARNOŚCI na realizację Akcji Wolontariackich. Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział i dzięki dobrym pomysłom na działanie, będą mieli okazję zrobić coś dobrego na rzecz innych w swoim najbliższym otoczeniu!

W ramach konkursu zostały wyłonione trzy podmioty, które przygotowały najciekawsze pomysły na realizację Akcji Wolontariackiej. Każdy z nich otrzyma na realizację przedstawionej idei 1000 zł. Oto zwycięzcy konkursu i inicjatywy:

  • Szkolny Klub Wolontariatu przy I LO z Oddziałami Dwujęzycznymi im. Jana Długosza w Nowym Sączu na pomoc w nauce dzieciom narodowości ukraińskiej klas młodszych i starszych szkoły podstawowej;
  • Szkolny Klub Wolontariatu działający przy Szkole Podstawowej im. Marii i Lecha Kaczyńskich w Podsarniu na zaktywizowanie i zintegrowanie środowiska lokalnego na rzecz osób starszych i niepełnosprawnych z terenu Gminy;
  • Zespół Szkół nr. 3 im. Bolesława Barbackiego w Nowym Sączu na promocję wolontariatu długoterminowego w szkolnych klubach wolontariatu z terenu woj. Małopolskiego.

GRATULUJEMY ZWYCIĘZCOM!

Przypomnijmy. Celem Konkursu jest promocja idei Korpusu Solidarności i podjęcia aktywności wolontarystycznej, poprzez przeprowadzenie akcji przez minimum 10-osobowe grupy wolontariuszy z terenu Województwa Małopolskiego.

stopka_korpus_solidarnosci

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content