> Aktualności > Wycieczka do Energylandii w ramach projektu „Szczęśliwi rodzice, szczęśliwych dzieci”

Aktualności

IMG_9321-1200x800

18 października 2021

Wycieczka do Energylandii w ramach projektu "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwych dzieci"

Wspólny wyjazd to idealna okazja do integracji oraz nawiązania nowych znajomości, więc 25 września wraz z uczestnikami projektu "Pakiet dla Rodziny - Szczęśliwi Rodzice szczęśliwych dzieci" udaliśmy się do parku rozrywki "Energylandia" w Zatorze.

Na miejscu każdy otrzymał bilet, który upoważniał do wejścia na teren całego Parku, m.in. do Strefy Familijnej, Ekstremalnej czy Bajkolandii - jedynymi ograniczeniami, w wybranych strefach był wzrost uczestników oraz ..... lęk przed skorzystaniem z niektórych atrakcji 🙂
Odważnych jednak nie brakowało i część uczestników bez problemu wsiadła do Hyperiona, najwyższego i najszybszego roller coastera w Europie, czy Zadry, najwyższego na świecie WOODEN ROLLER COASTERA.

Po całym dniu pełnym atrakcji, wyruszyliśmy w drogę powrotną do Nowego Sącza.
Patrząc na uśmiech rodziców i ich pociech, można uznać wycieczką za udaną 🙂

Więcej informacji na stronie projektu - TUTAJ.


Projekt "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwych dzieci"

Jest to cykl działań wspierających rodziny i wzmacniających więzi rodzinne, który adresowany jest do rodzin z subregionu sądeckiego Małopolski, tj. powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, a także miasta Nowego Sącza.

Podczas jego trwania rodzice wraz z dziećmi będą szukali sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji,  poprzez warsztaty, czy uczestnictwo w rodzinnych aktywnościach zaplanowanych w ramach projektu.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content