> Aktualności > „Włosy w górę dla Konrada Tokarczyka” – zbieramy na nowy wózek

Aktualności

plakat-akcja-awangarda

10 czerwca 2021

„Włosy w górę dla Konrada Tokarczyka” – zbieramy na nowy wózek

W dniach 21-22 czerwca w salonie Awangarda w Nowym Sączu odbędzie się akcja charytatywna „Włosy w górę dla Konrada”. Umów się na dowolne strzyżenie w salonie Awangarda, a całość dochodu zostanie przekazana na nowy wózek inwalidzki dla Konrada Tokarczyka.

Podopieczny Stowarzyszenia Sursum Corda choruje na wrodzoną łamliwość kości. To nieuleczalna choroba, z którą Konrad próbuje się oswoić. Kiedy był mały jego rokowanie nie były dobre, ale dzielnie walczy. 12-latek przeszedł już 12 operacji. Dzięki nim żyje, rozwija się i może próbować chodzić, choć dystanse przekraczające kilkanaście kroków są jeszcze poza jego zasięgiem. 

- Chciałbym być bardziej samodzielny, móc samodzielnie, bez pomocy rodziców czy brata, przejechać chociaż na podwórko do babci. Jest jeden taki wózek, który by mi to umożliwił, produkowany pod Londynem, jednak w kosmicznej jak dla nas cenie ok. 37 tys. zł (7.140 funtów) – mówi Konrad.

Pamiętaj, że możesz pomóc. Wystarczy, że weźmiesz udział w akcji „Włosy w górę dla Konrada Tokarczyka” i umówisz się na dowolne strzyżenie w salonie Awangarda w Nowym Sączu. Całość dochodu zostanie przekazana na nowy wózek inwalidzki dla Konrada.

Pomożesz?

 

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content