> Nieodpłatna pomoc prawna 2021 > Wizyta w ZUS bez wychodzenia z domu!

Nieodpłatna pomoc prawna 2021

20210527-e-wizyta-w-zus-main

27 maja 2021

Wizyta w ZUS bez wychodzenia z domu!

Chciałbyś załatwiać swoje sprawy w ZUS bez wychodzenia z biura czy domu? Jest to możliwe! Dowiedz się więcej jak możesz korzystać z e-wizyty już teraz.

Co ważne, na e-wizytę możesz się umówić wyłącznie do placówki ZUS, która jest dla Ciebie właściwa ze względu na miejsce zamieszkania lub adres prowadzonej działalności gospodarczej. Z e-wizyty możesz skorzystać w dni robocze w godzinach 9.00-14.00. Aby zarezerwować dogodny termin, skorzystaj z poniższego linku:

Oczym warto pamiętać?

Podczas rejestracji podaj swoje dane oraz wybierz dzień i godzinę e-wizyty w ZUS, a także temat rozmowy. Dla osób niesłyszących jest również możliwość umówienia e-wizyty w języku migowym (PJM).

Pamiętaj, aby odpowiednio wcześniej przygotować się do e-wizyty. Na początek wybierz prywatne i ciche miejsce z neutralnym tłem. Do połączenia wykorzystaj urządzenie wyposażone w kamerę internetową. Może to być komputer stacjonarny, laptop, tablet czy telefon.

Jeśli planujesz uzyskać informacje w indywidualnej sprawie, przygotuj koniecznie swój dokument tożsamości, który zostanie zweryfikowany w trakcie e-wizyty.

Dowiedz się więcej, jak przygotować się do e-wizyty:

 

 

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content