> Aktualności > Udane rozpoczęcie „Bezpiecznych wakacji 2021” z loterią charytatywną dla pana Stanisława

Aktualności

20210627-rozpoczecie-wakacji-03

29 czerwca 2021

Udane rozpoczęcie „Bezpiecznych wakacji 2021” z loterią charytatywną dla pana Stanisława

Uśmiechy na twarzach najmłodszych, wiele niesamowitych atrakcji przygotowanych przez Stowarzyszenie Sursum Corda, w tym charytatywna loteria dla Stanisława Kościółka - to tylko część tego, co działo się podczas powitania "Bezpiecznych wakacji 2021" w Parku Strzeleckim. Organizatorem wydarzenia był Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel. 

Odbywająca się w niedziele 27 czerwca impreza zgromadziła wielu Sądeczan, przede wszystkim tych najmłodszych. O atrakcje dla nich zadbało w tym roku Stowarzyszenie Sursum Corda zapewniając m.in.: dmuchany plac zabaw ze skakancem i zjeżdżalnią, darmową watę cukrową, modelowanie baloników w ciekawe kształty zwierząt, tatuaże wodne, pokazy baniek mydlanych, mega gry plenerowe czy pokazy sztuki cyrkowej.

Podczas rozpoczęcia "Bezpiecznych wakacji 2021" odbyła się również charytatywna loteria dla chorego na stwardnienie rozsiane Stanisława Kościółka. Dzięki otwartym sercom uczestników imprezy, udało się zebrać aż 6000 zł! 

Oprócz atrakcji, które zapewniło Stowarzyszenie Sursum Corda, uczestnicy wydarzenia w Parku Strzeleckim mogli skorzystać także ze ścianki wspinaczkowej GOPR, a na finał dnia wziąć udział w koncertach. Na scenie amfiteatru zaśpiewali goście specjalni: Jula i Filip Lato, a także zespół Atrament i Ewa Novel.

fot. Hubert Przybyszowski

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content