> Aktualności > Szkolenie w Krynicy-Zdroju ponownie wraca!

Aktualności

20210720-readaptacja-spoleczna-krynica-zdroj-01

21 lipca 2021

Szkolenie w Krynicy-Zdroju ponownie wraca!

Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, wzorem lat ubiegłych organizuje kolejne bezpłatne szkolenie dla specjalistów w dziedzinie readaptacji i resocjalizacji. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 9-10 września 2021 (czwartek-piątek) w Hotelu PEGAZ**** w Krynicy Zdroju, ul. Czarny Potok 28.

Szkolenie pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej” poświęcone będzie problematyce readaptacji i resocjalizacji byłych więźniów i wychowanków zakładów poprawczych a poprowadzą je specjaliści, praktycy, pracujący na co dzień w zakładzie poprawczym i ośrodku readaptacyjnym dla byłych więźniów: p. Edward  Szeliga z Fundacji Pomost w Zabrzu oraz p. Jan Cwanek z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.

Szczegółowy program, sylwetki prowadzących oraz link do rejestracji, podane zostaną w późniejszym terminie i będzie można je śledzić na stronie internetowej Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu – www.sc.org.pl, na Facebooku – www.facebook.com/Stowarzyszenie.sursum.corda, a także na stronie www.konferencjakrynica.pl. 

Nabór na szkolenie rusza 2 sierpnia o godz. 7.00 pod tym adresem. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie w poprzednich latach, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że organizatorzy zapewniają nocleg w pokojach jednoosobowych oraz pełne wyżywienie. Spotkanie zostanie zorganizowane w tzw. reżimie sanitarnym. 

Z niecierpliwością czekamy również na kolejną, dużą konferencję w Krynicy-Zdroju, która zostanie zorganizowana, gdy tylko umożliwi to sytuacja związana z pandemią COVID-19. 

OPP_stopka_2021

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content