> Aktualności > Szkolenie w Krynicy-Zdroju ponownie wraca!

Aktualności

20210720-readaptacja-spoleczna-krynica-zdroj-01

21 lipca 2021

Szkolenie w Krynicy-Zdroju ponownie wraca!

Stowarzyszenie Sursum Corda w Nowym Sączu, wzorem lat ubiegłych organizuje kolejne bezpłatne szkolenie dla specjalistów w dziedzinie readaptacji i resocjalizacji. Dwudniowe spotkanie odbędzie się w terminie 9-10 września 2021 (czwartek-piątek) w Hotelu PEGAZ**** w Krynicy Zdroju, ul. Czarny Potok 28.

Szkolenie pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej” poświęcone będzie problematyce readaptacji i resocjalizacji byłych więźniów i wychowanków zakładów poprawczych a poprowadzą je specjaliści, praktycy, pracujący na co dzień w zakładzie poprawczym i ośrodku readaptacyjnym dla byłych więźniów: p. Edward  Szeliga z Fundacji Pomost w Zabrzu oraz p. Jan Cwanek z Zakładu Poprawczego i Schroniska dla Nieletnich w Raciborzu.

Szczegółowy program, sylwetki prowadzących oraz link do rejestracji, podane zostaną w późniejszym terminie i będzie można je śledzić na stronie internetowej Stowarzyszenia Sursum Corda w Nowym Sączu – www.sc.org.pl, na Facebooku – www.facebook.com/Stowarzyszenie.sursum.corda, a także na stronie www.konferencjakrynica.pl. 

Nabór na szkolenie rusza 2 sierpnia o godz. 7.00 pod tym adresem. Z uwagi na ograniczoną ilość miejsc i duże zainteresowanie w poprzednich latach, decydować będzie kolejność zgłoszeń. Jednocześnie informujemy, że organizatorzy zapewniają nocleg w pokojach jednoosobowych oraz pełne wyżywienie. Spotkanie zostanie zorganizowane w tzw. reżimie sanitarnym. 

Z niecierpliwością czekamy również na kolejną, dużą konferencję w Krynicy-Zdroju, która zostanie zorganizowana, gdy tylko umożliwi to sytuacja związana z pandemią COVID-19. 

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content