> Aktualności > Samoobrona dla pracowników służb społecznych

Aktualności

Szkolenie Kraków! Samoobrona dla pracowników służb społecznych

05 listopada 2019

Samoobrona dla pracowników służb społecznych

Stowarzyszenie SURSUM CORDA zaprasza do udziału w szkoleniu pn. „PODSTAWY SAMOOBRONY DLA PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH”, które odbędzie się 26 listopada 2019 r. w godz. 10:00-14:00 w Centrum Kultury Podgórza – Ośrodek Ruczaj w Krakowie przy ul. Rostworowskiego 13. To propozycja dla pracowników służb społecznych, którzy chcą zadbać o swoje bezpieczeństwo podczas niełatwej codziennej pracy.

Formularz rejestracyjny

Co prawda jako funkcjonariusze publiczni podlegamy prawnej ochronie, jednak życie i nasze doświadczenie wskazuje, że niemal każdego dnia w swojej pracy – zwłaszcza pełniąc obowiązki w terenie czy w środowisku podopiecznych lub na terenie placówek – spotykamy się w bardzo różnymi zachowaniami, a niejednokrotnie także z bezpośrednią agresją fizyczną.

Jako organizacja pozarządowa z 20-letnim doświadczeniem i silnie rozwiniętym korpusem wolontariuszy, a także mająca wieloletnie doświadczenia w pracy z osobami zdemoralizowanymi doskonale wiemy, że w rzeczywistości pracodawcy bardzo rzadko zapewniają nam środki ochrony osobistej. Mamy również świadomość, że ilość ataków na przedstawicieli różnych instytucji społecznych z roku na rok wzrasta.

Dlatego zapraszamy do udziału w profesjonalnym szkoleniu pn. „PODSTAWY SAMOOBRONY PRACOWNIKÓW SŁUŻB SPOŁECZNYCH”.

Miejsce i czas:
Centrum Kultury Podgórza – Ośrodek Ruczaj, ul. Rostworowskiego 13, Kraków
26 listopada, 10:00-14:00

Koszt udziału:
130 zł brutto / osoba

Forma szkolenia:
4 godziny dydaktyczne po 45 minut, w tym 15 minut przerwy pomiędzy treningami oraz lekki poczęstunek. 

W programie:
Moduły szkoleniowe obejmujące m.in. umiejętności unikania ataków, reakcji odruchowych, ciosów, sposobów bezpiecznego padania, czy wreszcie stosowania podstawowych chwytów czy uderzeń.

Prowadzący:
Najwyższej klasy specjalista Sensei Witold Zurzycki – 2 DAN Karate Kyokushinkai, 2 kyu judo. 43 lata doświadczenia instruktorskiego, ponad 50 lat treningów, instruktor I klasy ze specjalizacją karate kyokushinkai, instruktor rekreacji, ukończone szkolenie dla służb mundurowych w Szczytnie oraz 7 kursów instruktorskich.

Korzyści:
Ukończenie szkolenia wiąże się z otrzymaniem zaświadczenia, ale co najważniejsze z nabyciem praktycznych umiejętności pozwalających w sposób bezpieczny uniknąć zagrożenia fizycznego.

Ważne informacje:
W trakcie szkolenia, aktywny udział w ćwiczeniach jest obligatoryjny a ubiorem wymaganym jest dowolny, niekrępujący ruchów, wygodny strój. Zajęcia odbywają się bez obuwia.

Rekrutacja:
Do 18 listopada do godz. 15:00.

Masz pytania? Skontaktuj się z nami!
Stowarzyszenie SURSUM CORDA | tel. 18 44 11 994 lub e-mail: szkolenia@sc.org.pl

Formularz rejestracyjny

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content