> Aktualności > „Szkoła dla rodziców” – za nami pierwsze spotkania!

Aktualności

Szkola-dla-rodzicow-pierwsze-spotkania

30 września 2021

„Szkoła dla rodziców” – za nami pierwsze spotkania!

Od połowy września, kilkunastu rodziców uczestniczy w warsztatach "Szkoła dla Rodziców". To program spotkań dla rodziców, którzy szukają sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji z dziećmi. Jego głównym celem jest wspieranie rodziców w radzeniu sobie w codziennych kontaktach z dziećmi i młodzieżą oraz nauka umiejętności lepszego porozumiewania się, refleksja nad własną postawą wychowawczą. To także nauka dialogu i kształtowanie więzi opartych na szacunku.

Spotkania warsztatowe odbywają się w pomieszczeniach szkoły TEB - Edukacja przy ul. Rynek 16 (wejście od ul. Romanowskiego).

Projekt jest realizowany przy wsparciu finansowym Województwa Małopolskiego.

Więcej informacji na stronie projektu - TUTAJ. 


Projekt "Szczęśliwi rodzice, szczęśliwych dzieci"

Jest to cykl działań wspierających rodziny i wzmacniających więzi rodzinne, który adresowany jest do rodzin z subregionu sądeckiego Małopolski, tj. powiatu nowosądeckiego, limanowskiego i gorlickiego, a także miasta Nowego Sącza.

Podczas jego trwania rodzice wraz z dziećmi będą szukali sposobu na nawiązanie głębszych i cieplejszych relacji,  poprzez warsztaty, czy uczestnictwo w rodzinnych aktywnościach zaplanowanych w ramach projektu.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content