> Aktualności > Sursum Corda w projekcie “Zrkadlo duše”

Aktualności

20210628-zwierciadlo-duszy-21

28 czerwca 2021

Sursum Corda w projekcie “Zrkadlo duše”

Na zaproszenie Centrum Wolnego Czasu w Starej Lubowli, Stowarzyszenie Sursum Corda bierze udział w międzynarodowym projekcie pod nazwą "Zwierciadło duszy". Celem projektu jest opracowanie materiału wideo, który pomoże młodym ludziom, a także osobom pracującym z młodzieżą, lepiej radzić sobie w trudnych i stresowych sytuacjach, także tych związanych z pandemią Covid-19.

Pierwsze projektowe spotkanie odbyło się w dniach 21-23 czerwca w Starej Lubowli i - oprócz uczestników z Polski i Słowacji - wzięli w nim udział także partnerzy z Centrum Wolnego Czasu z czeskiego miasta Vratimov. Była to okazja do omówienia najważniejszych działań zaplanowanych w projekcie "Zwierciadło duszy", w tym metod pracy, a także sposobu realizacji głównego celu, jakim jest stworzenie edukacyjnego materiału wideo.

Jednym z istotnych elementów projektu jest praca z młodzieżą oraz identyfikacja najważniejszych problemów, jakie są udziałem młodych zwłaszcza w czasie trwania pandemii Covid-19. To zadanie będzie realizowane w międzynarodowych grupach uczestników ze Słowacji, Czech i Polski.

Już jesienią w Nowym Sączu odbędzie się także kolejne spotkanie wszystkich partnerów projektu, a jego gospodarzem będzie Stowarzyszenie Sursum Corda.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content