> Aktualności > Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Aktualności

Kolonia_Pobierowo_2022

26 kwietnia 2022

Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Wakacje 2022 zbliżają się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że będą wspaniałą okazją dla dzieci do radosnego i bezpiecznego spędzenia czasu w gronie rówieśników. Dlatego już teraz zapraszamy na kolonię do pięknego Pobierowa.

ZAPISY NA KOLONIĘ NAD POLSKIM MORZEM - POBIEROWO 2022

- W tym roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę kolonii nad polskim morzem, tym razem w Pobierowie. Gwarantujemy 12 dni pełnych atrakcji, bogatych w niezapomniane wrażenia oraz z dużą dawką aktywności. Najmłodsi będą poznawać tajniki pirackiej przygody oraz zwiedzać region –  mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, który dodaje, że będą również organizowane tematyczne półkolonie w Nowym Sączu.

- Niestety, w tym roku ze względu na sytuację panującą na świecie, zrezygnowaliśmy z zaplanowanej kolonii zagranicznej. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do pełnej oferty kolonijnej, także wypoczynku zagranicznego – dodaje Marcin Kałużny.

Aby zapisać swoje dziecko na letni wypoczynek wystarczy odwiedzić stronę internetową: wypoczynek.sc.org.pl, a następnie wybrać formę wypoczynku - KOLONIA - POLSKA (POBIEROWO) i skorzystać z przygotowanego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

ZAPISY NA KOLONIĘ NAD POLSKIM MORZEM - POBIEROWO 2022

Akceptujemy Bon Turystyczny.
Wypoczynek letni jest organizowany w partnerstwie z H4PEOPLE sp. z o.o., posiadającą stosowne uprawnienia organizatora turystyki.

Ruszyły zapisy na PÓŁKOLONIE w Nowym Sączu.  Zaplanowano 4 turnusy 2-tygodniowych półkolonii, z dużą dawką aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko. 

WIĘCEJ INFORMACJI O PÓŁKOLONIACH

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content