> Aktualności > Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Aktualności

Kolonia_Pobierowo_2022

26 kwietnia 2022

Ruszyły zapisy na kolonię do Pobierowa 2022

Wakacje 2022 zbliżają się wielkimi krokami i mamy nadzieję, że będą wspaniałą okazją dla dzieci do radosnego i bezpiecznego spędzenia czasu w gronie rówieśników. Dlatego już teraz zapraszamy na kolonię do pięknego Pobierowa.

ZAPISY NA KOLONIĘ NAD POLSKIM MORZEM - POBIEROWO 2022

- W tym roku przygotowaliśmy ciekawą ofertę kolonii nad polskim morzem, tym razem w Pobierowie. Gwarantujemy 12 dni pełnych atrakcji, bogatych w niezapomniane wrażenia oraz z dużą dawką aktywności. Najmłodsi będą poznawać tajniki pirackiej przygody oraz zwiedzać region –  mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, który dodaje, że będą również organizowane tematyczne półkolonie w Nowym Sączu.

- Niestety, w tym roku ze względu na sytuację panującą na świecie, zrezygnowaliśmy z zaplanowanej kolonii zagranicznej. Mamy nadzieję, że już w przyszłym roku będziemy mogli wrócić do pełnej oferty kolonijnej, także wypoczynku zagranicznego – dodaje Marcin Kałużny.

Aby zapisać swoje dziecko na letni wypoczynek wystarczy odwiedzić stronę internetową: wypoczynek.sc.org.pl, a następnie wybrać formę wypoczynku - KOLONIA - POLSKA (POBIEROWO) i skorzystać z przygotowanego FORMULARZA REJESTRACYJNEGO.

ZAPISY NA KOLONIĘ NAD POLSKIM MORZEM - POBIEROWO 2022

Akceptujemy Bon Turystyczny.
Wypoczynek letni jest organizowany w partnerstwie z H4PEOPLE sp. z o.o., posiadającą stosowne uprawnienia organizatora turystyki.

Ruszyły zapisy na PÓŁKOLONIE w Nowym Sączu.  Zaplanowano 4 turnusy 2-tygodniowych półkolonii, z dużą dawką aktywności na świeżym powietrzu i nie tylko. 

WIĘCEJ INFORMACJI O PÓŁKOLONIACH

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content