> Aktualności > „Run 4 a smile” dla Stasia Gołębia

Aktualności

Hisilicon Balong
r4s_2020_banner

31 maja 2020

„Run 4 a smile” dla Stasia Gołębia

Przed nami kolejna VII edycja „Biegu po uśmiech”, czyli popularnego „Run 4 a smile”, który w tym roku będzie inny niż zwykle i odbędzie się w dniach 6-7 czerwca. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rehabilitację Stasia Gołębia, podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda. 

Pomimo trwającej pandemii koronawirusa organizatorzy, czyli społeczność studencka WSB-NLU, nie odpuszczają, a rywalizacja odbędzie się wirtualnie. Zapisy trwają poprzez stronę internetową biegu: bieg.wsb-nlu.edu.pl, natomiast opłaty za udział oraz dodatkowy dar serca można przekazywać przez dedykowaną stronę internetową: sc.org.pl/stasgolab/.

- Biegniemy, maszerujemy, jedziemy na rowerach, rolkach czy deskorolkach, w parkach, lasach, po ścieżkach rowerowych, bieżniach w naszych domach, ogrodach i na balkonach po uśmiech Stasia. Możemy to zrobić w dowolnym miejscu na ziemi w dniach 6-7 czerwca - podkreślają organizatorzy.

Dowiedz się więcej o VII edycji "Run 4 a smile": bieg.wsb-nlu.edu.pl.

Liczymy na Twoje serce i pomoc w leczeniu Stasia, który od urodzenia ma problem z przełykaniem. Przeszedł operację antyrefluksową i obecnie jest odżywiany głównie przez gastrostomię. Nasz cel to zebranie 20 tys. zł na kosztowne leczenie Stasia. Pomoc ma moc!

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content