> Aktualności > Run 4 a Smile, czyli podbiegli dla Dawidka

Aktualności

Run 4 a Smile, czyli podbiegli dla Dawidka 6

03 czerwca 2019

Run 4 a Smile, czyli podbiegli dla Dawidka

Tłum biegaczy w Miasteczku Galicyjskim w Nowym Sączu – tak wyglądała kolejna edycja „Biegu po uśmiech”, czyli popularnego „Run 4 a smile”, organizowanego przez Wyższą Szkołę Biznesu WSB-NLU w Nowym Sączu. Tegoroczny dochód z wydarzenia zostanie przekazany w całości na leczenie i rehabilitację 3,5-letniego Dawidka Cebuli, podopiecznego Stowarzyszenia Sursum Corda.

- To niesamowite jak wiele osób, w tym całych rodzin zgłosiło się do biegu i w ten sposób pomogło w osiągnięciu wspaniałego celu, jakim jest dalsze leczenie i rehabilitacja chorego Dawidka Cebuli – mówił Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda. - Dziękuje wszystkim i każdemu z osobna za udział, gratuluję doskonałych wyników, a w sposób szczególny dziękuję organizatorom, czyli Wyższej Szkole Biznesu WSB-NLU w Nowym Sączu.Takie inicjatywy pokazują jak wiele możemy zrobić razem dla innych.

Odwiedź fanpage Stowarzyszenia Sursum Corda i zobacz fotogalerię z „Run 4 a Smile”.

Dawidek Cebula urodził się z przepukliną oponowo-rdzeniową kręgosłupa. To ciężka choroba, która spowodowała, że pierwszy okres swojego życia spędził w szpitalu. Pomimo tego, że obecnie oddycha już samodzielnie, nie jest karmiony sondą, potrafi usiąść i regularnie ćwiczy z rehabilitantem, to nadal potrzebuje naszej pomocy i wsparcia. Dawidek wymaga nie tylko intensywnej rehabilitacji i terapii neurologopedycznej, ale także stałej kontroli i leczenia u różnych specjalistów.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content