> Aktualności > Rozpoczynamy „Bezpieczne wakacje”. Do zobaczenia na sądeckim Rynku

Aktualności

18 czerwca 2019

Rozpoczynamy „Bezpieczne wakacje”. Do zobaczenia na sądeckim Rynku

Świętujcie razem z nami rozpoczęcie wakacji! W najbliższą niedzielę 23 czerwca na sądeckim Rynku odbędzie się Festyn Rodzinny inaugurujący akcję „Bezpieczne Wakacje 2019”. Start o godz. 16:00. O atrakcje dla najmłodszych zadbają animatorzy i wolontariusze Sursum Corda, którzy zapraszają również do udziału w charytatywnej loterii fantowej. Gwiazdą wieczoru będzie zespół ZAKOPOWER – godz. 19:00. Do wspólnego świętowania zaprasza Prezydent Miasta Nowego Sącza Ludomir Handzel. 

W programie występy laureatów VI Sądeckich Konfrontacji Artystycznych SKAT, a także prezentacje zespołów artystycznych i solistów z Miejskiego Ośrodka Kultury oraz Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. 

Jedną z atrakcji będzie Loteria fantowa organizowana przez Stowarzyszenie Sursum Corda, z której dochód zostanie przekazany na wsparcie finansowe wyjazdu na kolonię nad morze dla dzieci w trudnej sytuacji życiowej. 

W programie również: dmuchańce do zjeżdżania i skakania, zabawy sportowe i zręcznościowe, nauka sztuk cyrkowych, gry plenerowe w rozmiarze XXL, stoiska animacyjne (malowanie twarzy, zaczarowany świat balonów), kącik plastyczny, w tym ścianka do malowania plenerowego, pokazy baniek-gigantów, zabawy z chustą animacyjną, kącik malucha dla najmłodszych, w tym dmuchana zjeżdżalnia i skakaniec dla małych dzieci, szczudlarz i ucharakteryzowane postacie z bajek rozdające balony i słodycze, nielimitowana wata cukrowa i popcorn, loteria fantowa, policyjne motocykle i konkursy z wiedzy o bezpieczeństwie, znakowanie przez funkcjonariuszy KM Policji w Nowym Sączu wartościowych przedmiotów.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content