> Aktualności > Readaptacja społeczna. Ruszają zapisy na szkolenie w Krynicy-Zdroju

Aktualności

20220812-zapisy-szkolenie-krynica-zdroj-01

12 sierpnia 2022

Readaptacja społeczna. Ruszają zapisy na szkolenie w Krynicy-Zdroju

19 sierpnia o godzinie 8.00 rozpoczynamy zapisy do udziału w bezpłatnym, branżowym szkoleniu pn. "Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce". Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 22-23 września w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju, a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SZKOLENIU

Zapisy w formie online ruszają 19 sierpnia od godziny 8.00 za pośrednictwem dedykowanej strony na portalu Evenea. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisy będę rejestrowane według kolejności. Po wyczerpaniu miejsc z listy podstawowej, ponownie zostanie udostępniona możliwość zgłoszenia swojego udziału w szkoleniu, ale tym razem na listę rezerwową. 

Spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej odbywają się w Krynicy-Zdroju już od wielu lat, a ich organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza.

Tegoroczne szkolenie poprowadzą dr Kamil Miszewski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Państwo Bogusława i Janusz Górniccy ze Stowarzyszenia Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna. Głównym tematem spotkania w Krynicy-Zdroju będą praktyczne wyzwania, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną.

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia z ramienia Stowarzyszenia Sursum Corda:

  • Krzysztof Jasiński
  • kjasinski@sc.org.pl
  • tel. 18 44 11 994

Szczegółowy program szkolenia zostanie opublikowany na stronie Stowarzyszenia Sursum Corda najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SZKOLENIU

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content