> Aktualności > Readaptacja społeczna. Ruszają zapisy na szkolenie w Krynicy-Zdroju

Aktualności

20220812-zapisy-szkolenie-krynica-zdroj-01

12 sierpnia 2022

Readaptacja społeczna. Ruszają zapisy na szkolenie w Krynicy-Zdroju

19 sierpnia o godzinie 8.00 rozpoczynamy zapisy do udziału w bezpłatnym, branżowym szkoleniu pn. "Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce". Dwudniowe spotkanie odbędzie się w dniach 22-23 września w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju, a jego organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda. 

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SZKOLENIU

Zapisy w formie online ruszają 19 sierpnia od godziny 8.00 za pośrednictwem dedykowanej strony na portalu Evenea. Przypominamy, że liczba miejsc jest ograniczona, dlatego zapisy będę rejestrowane według kolejności. Po wyczerpaniu miejsc z listy podstawowej, ponownie zostanie udostępniona możliwość zgłoszenia swojego udziału w szkoleniu, ale tym razem na listę rezerwową. 

Spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej odbywają się w Krynicy-Zdroju już od wielu lat, a ich organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza.

Tegoroczne szkolenie poprowadzą dr Kamil Miszewski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Państwo Bogusława i Janusz Górniccy ze Stowarzyszenia Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna. Głównym tematem spotkania w Krynicy-Zdroju będą praktyczne wyzwania, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną.

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia z ramienia Stowarzyszenia Sursum Corda:

  • Krzysztof Jasiński
  • kjasinski@sc.org.pl
  • tel. 18 44 11 994

Szczegółowy program szkolenia zostanie opublikowany na stronie Stowarzyszenia Sursum Corda najpóźniej na 14 dni przed jego rozpoczęciem.

ZGŁOSZENIE UDZIAŁU W SZKOLENIU

Projekt współfinansowany ze środków Funduszu Sprawiedliwości, którego dysponentem jest Minister Sprawiedliwości

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content