> Aktualności > Readaptacja społeczna. Program szkolenia w Krynicy-Zdroju

Aktualności

Krynica-program-szkolenia-2022

25 sierpnia 2022

Readaptacja społeczna. Program szkolenia w Krynicy-Zdroju

Mamy już program 2-dniowego, bezpłatnego szkolenia pn. "Wyzwania readaptacji społecznej w praktyce", które odbędzie się w 22-23 września w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju. Organizatorem szkolenia jest Stowarzyszenie Sursum Corda. 

Spotkania dla specjalistów z obszaru readaptacji społecznej oraz pomocy postpenitencjarnej odbywają się w Krynicy-Zdroju już od wielu lat, a ich organizatorem jest Stowarzyszenie Sursum Corda z Nowego Sącza.

Tegoroczne szkolenie poprowadzą dr Kamil Miszewski z Uniwersytetu Warszawskiego oraz Państwo Bogusława i Janusz Górniccy ze Stowarzyszenia Teen Challenge Chrześcijańska Misja Społeczna. Głównym tematem spotkania w Krynicy-Zdroju będą praktyczne wyzwania, jakie stają przed instytucjami i pracownikami zajmującymi się readaptacją społeczną.

ZOBACZ SZCZEGÓŁOWY PROGRAM SZKOLENIA.

Odbywające się w dniach 22-23 września szkolenie jest bezpłatne, a organizator zapewnia dojeżdżającym nocleg i wyżywienie. W przypadku pytań zapraszamy do kontaktu z koordynatorem wydarzenia z ramienia Stowarzyszenia Sursum Corda:

  • Krzysztof Jasiński
  • kjasinski@sc.org.pl
  • tel. 18 44 11 994

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content