> Podopieczni > Krystian Cabała
krystian cabała

Krystian Cabała

Cześć! Jako niemowlę przeszedłem bardzo ciężką operację wrodzonej wady serduszka. Przez pewien czas wszystko było dobrze, jednak w wieku 16 lat znów pojawiły się komplikacje i musiałam przejść kolejną operację serca. Na szczęście zabieg przebiegł pomyślnie. Dostałam od losu tak naprawdę drugie życie, a nawet można powiedzieć, że trzecie. Obecnie jestem pod stałą opieką lekarzy. Stale muszę kontrolować stan swojego zdrowia, co wiąże się z dużymi wydatkami. Proszę o pomoc! Z całego serca dziękuję za każdy grosz i wsparcie mojego leczenia!

 

Krystian Cabała - ur. 2004 r.
Wada serca - zespół Fallota
Nowy Sącz,
woj. małopolskie
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5955 Krystian Cabała

Więcej o mnie

– Krystianek, nasz syn, jest dla nas całym światem…  Jako niemowlę przeszedł bardzo ciężką operację wrodzonej wady serduszka. Było to dla nas wielkie i nie do opisania przeżycie, stracić syna tyle co narodzonego – mówią Rodzice.

W 2017 roku lekarze stwierdzili u Krystiana obrzęk płuc, po cewnikowaniu serca.  Dodatkowo chłopiec choruje na niedomykalność zastawki trójdzielnej I i II stopnia oraz niedomykalność zastawki biologicznej w pozycji płucnej.

Krystian mając 16 lat, ponownie musiał przejść skomplikowaną operację serduszka. Dla Rodziców był to niewyobrażalny ból i myśl, stracić dziecko, które wychowywało się tyle lat. – Czas oczekiwania, kiedy Krystianek był na sali operacyjnej, był dla nas wiecznością, walką myśli, łez nie do zatrzymania i bólem serca. Obecnie Syn jest po operacji i dostał od losu kolejną szansę na normalne funkcjonowanie w życiu codziennym. Jest uśmiechniętym i szczęśliwym nastolatkiem – dodają Rodzice.

Przed Krystianem bardzo długa droga do zdrowia. Obecnie potrzebuje bardzo drogiego sprzętu medycznego, który pozwoli kontrolować stan zdrowia.

Prosimy o pomoc w uzyskaniu środków finansowych dla Krystiana na sprzęt medyczny, rehabilitację oraz leczenie.

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5955 Krystian Cabała"

Darowizna dla podopiecznego

skarbonka

Wpłać darowiznę: Stowarzyszenie Sursum Corda
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5955 Krystian Cabała"


Dla wpłacających z zagranicy: Stowarzyszenie Sursum Corda
Kod SWIFT/BIC: POLU PLPR
PL26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5955 Krystian Cabała"

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content