> Podopieczni > Julia Wróbel
julia_wrobel_01

Julia Wróbel

Cześć! Jestem Julka. Od 2014 roku walczę z rakiem. Staram się jak mogę i jak dotąd przebywało dwie operacje usunięcia guza mózgu, 5 cykli chemioterapii, 8 cykli chemii podtrzymującej oraz 30 naświetlań (radioterapia). Cieszę się bardzo, że odrosły mi włosy. Niestety długie leczenie spowodowało także inne problemy zdrowotne. Ciągle choruję, a mama mówi, że przyciągam wirusy jak magnes. Dlatego muszę być pod opieka wielu specjalistów. Mam też swoje największe marzenie - chciałabym żyć bez żadnych chorób i ograniczeń. Wierzę, że z pomocą dobrych ludzi tak się stanie.

 

Julia Wróbel - ur. 2008 r.
guz mózgu
Kamionka Wielka,
woj. małopolskie
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5068 Julia Wróbel

Więcej o mnie

Julia swoją walkę z rakiem rozpoczęła w kwietniu 2014 roku. Jak dotąd przebyła dwie operacje usunięcia guza mózgu, 5 cykli chemioterapii, 8 cykli chemii podtrzymującej oraz 30 naświetlań (radioterapia).

Długie i ciężkie leczenie pozostawiło po sobie ślad. Cały czas jesteśmy pod opieką specjalistów: endokrynologa (zniszczona tarczyca po leczeniu, niedoczynność), neurologa (padaczka), neurochirurga, onkologa, dietetyka, ortopedy, kardiologa, okulisty, laryngologa (ciągłe zapalenia zatok, które w Julki przypadku przyczyniają się do zwiększonego ryzyka wznowy choroby). Wyniszczony chemioterapią i radioterapią organizm Julki przyciąga wszystkie wirusy niczym magnes. Pomimo ciągłych wizyt u lekarzy, szeregu badań, Julia dzielnie stawia czoła wszystkim przeciwnościom.

Największym marzeniem Julki  jest zacząć żyć normalnie, bez żadnych ograniczeń i jak ostatnio powiedziała: – Mamuś, już nigdy nie oddam i nie stracę moich włosów.

Jest taka szczęśliwa, że włosy odrosły. Wszyscy ją dzielnie wspieramy, a dzięki Państwa życzliwości i dobrym sercom oraz środkom przekazanym z 1% podatku na konto Julki, możemy zapewnić jej najlepszą opiekę medyczną. Wszystkim darczyńcom z całego serca bardzo dziękujemy. Dziękujemy, że przez cały ten czas jesteście z nami. Jesteście wspaniali!

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5068 Julia Wróbel"

Możesz wspierać dobre rzeczy

Wesprzyj projekty Stowarzyszenia SURSUM CORDA przez wpłaty online. Każda przekazana w ten sposób złotówka to wiele szans dla naszych podopiecznych.

×