> Podopieczni > Jowita Ligas
jowitka_ligas_portret

Jowita Ligas

Bardzo chciałabym mieć sprawne ręce. Abym mogła z nich korzystać, muszę przejść trudną operację, bo w moich rączkach brakuje kości promieniowych. To taki błąd natury. Mam też mnóstwo innych problemów: słabo słyszę, mam chore nerki i serduszko. Myślę, że uda mi się z tym wszystkim uporać przy pomocy mądrych lekarzy, kochających rodziców i dobrych ludzi. Jeśli pomożesz, kiedyś, gdy już będę mogła wziąć do ręki ołówek, albo długopis, napiszę do Ciebie ważne, piękne słowo: dziękuję.

 

Jowita Ligas - 2015
Wrodzone wady rączek, niedosłuch, problemy z nerkami i sercem
Konina,
woj.
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5061 Jowita Ligas

Więcej o mnie

Jowitka jest śliczną, radosną ale przede wszystkim bardzo dzielną dziewczynką. Od pierwszych dni spędzonych na świecie, musi walczyć z rozmaitymi chorobami i problemami, których przyczyną są wrodzone wady rączek.

Mała cierpi na niedosłuch, ma problemy z nerkami i z serduszkiem. W jej rączkach brakuje kości promieniowych. Ponieważ mnóstwo czasu spędza w szpitalach, rozwija się wolniej niż jej rówieśnicy.

Aby mogła im dorównać potrzebna jest operacja rączek. Koszt chirurgicznej naprawy błędu natury to 11 tys. zł. Bliskich Jowitki nie stać na taki wydatek.

Pomożecie?

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5061 Jowita Ligas"

Możesz wspierać dobre rzeczy

Wesprzyj projekty Stowarzyszenia SURSUM CORDA przez wpłaty online. Każda przekazana w ten sposób złotówka to wiele szans dla naszych podopiecznych.

×