> Podopieczni > Gabriela Złydaszyk
gabrysia_z

Gabriela Złydaszyk

Jestem Gabrysia. Mam dwie rączki i dwie nóżki tak jak Ty, ale moje są bardzo słabiutkie. Mam też dwa oczka, które niewiele widzą. Dlatego lubię muzykę i bardzo ciekawią mnie wszystkie dźwięki. Dzięki nim mogę poznawać świat. Choruję na dziecięce porażenie mózgowe i na epilepsję. Choroby przeszkadzają mi w wielu rzeczach, na przykład w tym, żeby samodzielnie siedzieć i próbować chodzić. Będę jednak próbowała przezwyciężyć wszystkie przeszkody. Po to właśnie leczę się i dużo ćwiczę. Chciałabym, żeby mama była szczęśliwa.

 

Gabriela Złydaszyk - ur. 2007 r.
Dziecięcej porażenie mózgowe, wada wzroku, epilepsja
Konina,
woj. małopolskie
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5045 Gabriela Złydaszyk

Więcej o mnie

Gabrysia to radosna i bardzo dzielna dziewczynka. Urodziła się z mózgowym porażeniem dziecięcym, wadą wzroku i epilepsją. Skutkiem porażenia jest niedowład rączek i nóżek. Dziewczynka wymaga  nieustannej troski, opieki, rehabilitacji i ciągłych wizyt u specjalistów.

Córeczka pomimo wielu nękających ją przypadłości jest pogodną dziewczynką, często się śmieje, radośnie popiskuje i chce być w centrum zainteresowania. Ze względu na problemy z oczkami, poznaje świat w dużej mierze tylko słuchem. Uwielbia muzykę, przeróżne dźwięki i odgłosy. Jest cała w skowronkach gdy w ciepłe dni może przesiadywać na huśtawce i nasłuchiwać otaczającego ją świata – opowiada mama małej Gabi.

Jej skarb nie potrafi jeszcze samodzielnie siedzieć, ma kłopoty z utrzymaniem główki w naturalnej pozycji oraz z mimowolnymi skurczami rąk i nóg. Kilka razy w tygodniu rehabilituje się, musi często korzystać z wizyt u neurologa, z badań diagnostycznych i nieustannie zażywać zalecone leki.

Niestety koszty związane z rehabilitacją, dojazdami i leczeniem mnożą się i czasami nas przerastają, dlatego ośmielamy się zwrócić do ludzi dobrego serca o pomoc  – mówią rodzice.

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5045 Gabriela Złydaszyk"

Darowizna dla podopiecznego

skarbonka

Wpłać darowiznę: Stowarzyszenie Sursum Corda
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5045 Gabriela Złydaszyk"


Dla wpłacających z zagranicy: Stowarzyszenie Sursum Corda
Kod SWIFT/BIC: POLU PLPR
PL26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5045 Gabriela Złydaszyk"

×
Skip to content