> Podopieczni > Antoś Kotas
antos_kotas_portret

Antoś Kotas

Cześć, tu Antoś. Urodziłem się z wadą budowy obu stóp i z przykurczem ścięgna Achillesa. Przeszedłem już kilka operacji i zabiegów. Nie poddaje się. Codziennie wytrwale ćwiczę. Tak bardzo chciałbym zostać piłkarzem. Jednak wiem, że marzenie o strzelaniu goli, muszę odłożyć na przyszłość. Teraz najważniejsza jest rehabilitacja, która jest bardzo kosztowna. Proszę, pomóżcie mi. Bez Waszej pomocy, nie dam rady.

 

Antoś Kotas
Wada obu stóp i przykurcz ścięgna Achillesa
Świniarsko,
woj.
KRS 00000 20 382
Cel szczegółowy:
5020 Antoś Kotas

Więcej o mnie

Antoś bardzo chciałby kiedyś grać w piłkę. Jest radosnym, bystrym i bardzo, bardzo dzielnym chłopcem. Marzenie o strzelaniu goli, które jego rówieśnicy mogą zacząć spełniać choćby dziś, musi odłożyć na przyszłość. Jak daleka będzie to przyszłość? To zależy od tego, jakie efekty przyniesie leczenie i rehabilitacja. Antek urodził się z wadą budowy obu stóp i z przykurczem ścięgna Achillesa.

Gdy był dwumiesięcznym maleństwem, przeszedł dwie operacje. Otworzyły one drogę do marzeń o tym, aby kiedyś mógł samodzielnie chodzić. Jako troszkę starszy dzieciak zaczął stawiać pierwsze kroki, jednak jego stopy znów uległy deformacji.

W wieku pięciu lat ponownie trafił na stół operacyjny. Teraz, aby mógł chodzić, potrzebne są ortezy na dwie nóżki. Antoś rośnie, dlatego problem może nawracać i bardzo ważne jest, aby zapewnić mu systematyczną rehabilitację. Nie jesteśmy w stanie samodzielnie udźwignąć kosztów terapii i zakupu specjalistycznego sprzętu – mówią rodzice chłopca.

Chciałbym zostać piłkarzem, dlatego tak ważne są dla mnie moje zdrowe nóżki. W wolnym czasie lubię układać puzzle i rysować moje ulubione postacie z bajek.  Nie poddaję się. Chcę dużo ćwiczyć i rehabilitować się. Moim największym marzeniem jest mieć zdrowe nóżki – zwierza się Antoś. Pomożesz spełnić jego marzenie?

Przekaż 1%

1proc_white

W deklaracji PIT wpisz nasz nr KRS 00000 20382
W polu "Cel szczegółowy" dopisz "5020 Antoś Kotas"

Darowizna dla podopiecznego

skarbonka

Wpłać darowiznę: Stowarzyszenie Sursum Corda
26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5020 Antoś Kotas"


Dla wpłacających z zagranicy: Stowarzyszenie Sursum Corda
Kod SWIFT/BIC: POLU PLPR
PL26 8805 0009 0018 7596 2000 0080
Tytuł płatności: "5020 Antoś Kotas"

×
Skip to content