> Aktualności > Piknik rodzinny dla podopiecznych programu „Na ratunek”

Aktualności

Piknik rodzinny dla podopiecznych programu "Na ratunek" 1

10 czerwca 2019

Piknik rodzinny dla podopiecznych programu „Na ratunek”

W niedzielę 9 czerwca na terenie Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej odbył się piknik rodzinny podopiecznych programu „Na ratunek” Stowarzyszenia Sursum Corda. Jedną z wielu przygotowanych atrakcji był program artystyczny przygotowany przez młodych artystów z Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu. 

- To bardzo ważne, abyśmy mieli taki czas, kiedy zostawiamy nasze wszystkie problemy gdzieś z boku i możemy się spotkać, porozmawiać, wspólnie spędzić czas. Życzę dużo uśmiechu i dobrej zabawy - powiedział do uczestników pikniku Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda, dziękując również za ogromne wsparcie organizacyjne Szkolnemu Klubowi Wolontariatu z Zespołu Szkół Ponadgimnazjalnych w Nawojowej oraz jej opiekunowi Patrycji Górce.

Na najmłodszych czekało malowanie twarzy i balonowe zoo, a dla wszystkich uczestników rodzinne konkursy, w których to rodzice musieli wykazać się artystycznymi umiejętnościami.

Szczególne uznanie zdobyli podopieczni Pałacu Młodzieży w Nowym Sączu, którzy na tę okazję przygotowali specjalny program artystyczny. Swoje taneczne talenty zaprezentowała grupa baletowa „Adagio”, a także grupa akrobatyczna „Astral Team”, natomiast o wokalne doznania zadbały wokalistki Studia Piosenki – Emma Malik, Oliwia Dutka i Justyna Nosal.

fot. Pałac Młodzieży w Nowym Sączu

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content