> Aktualności > Odwołujemy kolonie zagraniczne – wakacje 2021

Aktualności

20210515-odwolujemy-kolonie-zagraniczne-01

15 maja 2021

Odwołujemy kolonie zagraniczne – wakacje 2021

Z przykrością informujemy, że ze względu na utrzymujące się, niejednorodne rygory sanitarne w miejscach docelowych i krajach transferowych, trwający na dzień dzisiejszy obowiązek testowania każdego uczestnika i nieprzewidywalność wytycznych dot. wypoczynku zagranicznego dzieci i młodzieży na okres wakacyjny - jesteśmy zmuszeni zrezygnować z PLANOWANYCH KOLONII ZAGRANICZNYCH. 

Jest to dla nas - i pewnie dla Was Rodzice i Koloniści - trudna decyzja. Niestety nie możemy z nią dłużej zwlekać. W aktualnych realiach nie jesteśmy w stanie podać ostatecznej ceny kolonii (choćby ze względu na ilość i ceny wymaganych testów). Wciąż trwające i zmieniające się ograniczenia uniemożliwiają też odpowiedzialne zaplanowanie i skalkulowanie programu rekreacyjnego, jak również zapewnienie poczucia bezpieczeństwa we wszystkich okolicznościach. 

Wiemy, jak bardzo kochacie słońce, plażę i wodę, jak lubicie zwiedzać nowe miejsca. Wierzymy, że w kolejne wakacje będziemy mogli wyruszyć wspólnie gdzieś dalej, także poza granice Polski.

W tym roku zapraszamy na kolonię nad Bałtyk oraz półkolonie w Nowym Sączu.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content