> Aktualności > Odwołujemy kolonie zagraniczne – wakacje 2021

Aktualności

20210515-odwolujemy-kolonie-zagraniczne-01

15 maja 2021

Odwołujemy kolonie zagraniczne – wakacje 2021

Z przykrością informujemy, że ze względu na utrzymujące się, niejednorodne rygory sanitarne w miejscach docelowych i krajach transferowych, trwający na dzień dzisiejszy obowiązek testowania każdego uczestnika i nieprzewidywalność wytycznych dot. wypoczynku zagranicznego dzieci i młodzieży na okres wakacyjny - jesteśmy zmuszeni zrezygnować z PLANOWANYCH KOLONII ZAGRANICZNYCH. 

Jest to dla nas - i pewnie dla Was Rodzice i Koloniści - trudna decyzja. Niestety nie możemy z nią dłużej zwlekać. W aktualnych realiach nie jesteśmy w stanie podać ostatecznej ceny kolonii (choćby ze względu na ilość i ceny wymaganych testów). Wciąż trwające i zmieniające się ograniczenia uniemożliwiają też odpowiedzialne zaplanowanie i skalkulowanie programu rekreacyjnego, jak również zapewnienie poczucia bezpieczeństwa we wszystkich okolicznościach. 

Wiemy, jak bardzo kochacie słońce, plażę i wodę, jak lubicie zwiedzać nowe miejsca. Wierzymy, że w kolejne wakacje będziemy mogli wyruszyć wspólnie gdzieś dalej, także poza granice Polski.

W tym roku zapraszamy na kolonię nad Bałtyk oraz półkolonie w Nowym Sączu.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content