> Aktualności > Niezwyciężona – Lachowska Wiara dla Zosi i Gosi

Aktualności

lACHOWSKA WIARA

08 listopada 2023

Niezwyciężona – Lachowska Wiara dla Zosi i Gosi

Świętujmy razem! To będzie prawdziwa uczta muzyczna i piękna moc pomagania. 11 listopada br. zapraszamy do udziału w wyjątkowym koncercie patriotycznym "NIEZWYCIĘŻONA", w wykonaniu zespołu Lachowska Wiara.

Podczas koncertu publiczność będzie miała okazję odkryć magiczny świat muzyki. Na scenie zabrzmią utwory takie jak „Dumka na Dwa Serca", „Warszawo ma", „Płoną góry, płoną lasy”, „Rozkwitały Pąki Białych Róż", „Walc o Życiu”, „Now We Are Free”, oraz wiele innych, które zapewnią widzom niezapomniane chwile pełne emocji i wzruszeń.

Ważne! W tym dniu wybrzmi również nuta dobroczynności! Podczas wydarzenia zostanie przeprowadzona licytacja, z której dochód zostanie przeznaczony na leczenie Zosi Kosakowskiej i Małgorzaty Hila, podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda z programu chcepomagac.org.

Termin i miejsce koncertu:

  • 11 listopada 2023 r.
  • godz. 17.00
  • Aula ANS im. prof. Andrzeja Bałandy
    (Nowy Sącz, Al. Wolności 40)

Więcej o wydarzeniu: TUTAJ

PAMIĘTAJCIE. W każdej chwili i w dowolnym miejscu na świecie możecie przekazać wsparcie naszym podopiecznym za pośrednictwem serwisu chcepomagac.org. Dziękujemy! 🧡

Tu możesz przekazać DAROWIZNĘ DLA GOSI

Tu możesz przekazać DAROWIZNĘ DLA ZOSI

Organizatorem wydarzenia i inicjatorem licytacji na rzecz podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda jest zespół Lachowska Wiara. Dziękujemy za dobroć i pomoc!

-------

Lachowska Wiara to młody zespół, wielkie talenty! Skupiając około 60 utalentowanych dzieciaków z Sądecczyzny, grupa tworzy wyjątkowe brzmienia muzyczne z pełną pasji i zaangażowania. Przez ostatnie dwa lata zdobyli serca publiczności podczas własnych koncertów oraz lokalnych festynów i zabaw.

Zespół nie tylko rozwija umiejętności muzyczne, ale także działa na rzecz potrzebujących. Ich zaangażowanie społeczne wyraża się inwestowaniem własnych środków finansowych w projekty charytatywne. Aleksandra Woźniak, liderka zespołu i pasjonatka muzyki, pełni kluczową rolę w kształtowaniu przyszłych artystów, wspierana hojnością rodziców młodych muzyków.

Zespół Lachowska Wiara z determinacją przekazuje radość i emocje za pomocą muzyki, będąc pozytywnym impulsem dla lokalnej społeczności. Ich koncerty to nie tylko wyjątkowe doświadczenie muzyczne, ale także świadectwo siły wspólnoty i solidarności. Przyłącz się do nich, aby doświadczyć prawdziwego zapału i muzyki, która łączy ludzi!

Dziękujemy za każdą pomoc. Pamiętajcie: POMOC MA MOC!

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content