> Aktualności > Mercator Medical. Podaj DOBRO dalej!

Aktualności

mercator-logo-02-grey

27 października 2021

Mercator Medical. Podaj DOBRO dalej!

Warto dzielić się tym, co otrzymujemy, aby dobro mogło potem trafiać do kolejnych osób, które służą innym. Tak było tym razem, kiedy firma Mercator Medical przekazała do Stowarzyszenia Sursum Corda rękawiczki i materiały medyczne jednorazowego użytku, których jest producentem. Materiały zostały przekazane podopiecznym i pracownikom organizacji, kilka tysięcy sztuk trafiło też do Grupy Krynickiej GOPR i z pewnością będzie wsparciem dla ratowników w codziennej pracy.

- Dzielenie się naprawdę ma sens. Kiedy coś otrzymujemy od naszych darczyńców, zawsze staramy się znaleźć właściwych odbiorców, którzy jak najlepiej wykorzystają przekazane dobro. Bardzo dziękujemy firmie Mercator Medical za przekazane materiały medyczne, które będą służyć zaprzyjaźnionym ratownikom Krynickiej Grupy GOPR – mówi Marcin Kałużny, prezes Stowarzyszenia Sursum Corda.

W imieniu krynickich ratowników, materiały medyczne odebrał Grzegorz Sus, zastępca prezesa zarządu Krynickiej Grupy GOPR. Podczas spotkania w Stowarzyszeniu Sursum Corda podkreślił, że zwłaszcza teraz, w czasie trwania pandemii COVID-19, potrzebne jest każde wsparcie, które będzie służyć ratownikom, a zatem także wszystkim osobom, którym niosą oni pomoc.


Grupa Mercator Medical – to producent rękawic i dystrybutor materiałów medycznych jednorazowego użytku. Z uwagi na swoje blisko trzydziestoletnie doświadczenie, to rozpoznawalna marka w branży medycznej, oparta na polskim kapitale. Jako producent sprzedaje do blisko 70 krajów na całym świecie, jako dystrybutor działa na rynkach Europy i Rosji. To jeden z najważniejszych graczy w Polsce oraz liczący się podmiot na arenie międzynarodowej, prowadzący systematyczną ekspansję geograficzną na rynkach wyrobów jednorazowych. W swojej ofercie posiada około 120 produktów własnych oraz produkty renomowanych międzynarodowych marek.

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content