> Aktualności > Krynica-Zdrój: Otwarty wykład pn. „Tworzenie indywidualnych planów pracy z klientem a skuteczna readaptacja”

Aktualności

20210827-program-szkolenia-krynica-zdroj-2021

07 września 2021

Krynica-Zdrój: Otwarty wykład pn. „Tworzenie indywidualnych planów pracy z klientem a skuteczna readaptacja”

W piątek, 10 września, w godzinach 12.40-14.10 w Hotelu PEGAZ w Krynicy-Zdroju odbędzie się wykład otwarty pn. „Tworzenie indywidualnych planów pracy z klientem a skuteczna readaptacja”. Wykład poprowadzą: Piotr Wieczorkowski i Edward Szeliga z Fundacji „Pomost” z Zabrza. Ilość miejsc ograniczona. Wstęp wolny!

Wykład otwarty odbywa się w ramach szkolenia branżowego pn. „Reintegracja społeczna w praktyce instytucjonalnej i pozarządowej”, które jest poświęcone problematyce readaptacji i resocjalizacji byłych więźniów i wychowanków zakładów poprawczych. 

Prowadzący wykład otwarty:

  • Edward SZELIGA – Fundator, założyciel i przede wszystkim serce Fundacji, czasem przyprawia o zawał, a czasem wzbudza radosną euforię. Stawia relacje na pierwszym miejscu i na nich buduje w swojej pracy, a że ma "smykałkę" do ludzi, to świetnie mu to wychodzi. Terapeuta i trener wykorzystujący swoje umiejętności w pracy z pacjentami i profesjonalistami. Wizjoner, myśli pięć lat do przodu, co zrobić, aby niesienie pomocy było możliwe dla jak największego grona odbiorców i jak najbardziej skuteczne. Certyfikowany terapeuta uzależnień, trener diagnozowania i wdrażania innowacyjnych narzędzi optymalizujących readaptację byłych więźniów, holistyczny trener procesu grupowego, streetworker.
  • Piotr WIECZORKOWSKI – Psycholog, specjalista psychologii klinicznej, specjalista psychoterapii uzależnień. Od 1999 roku pracuje w Ośrodku Profilaktyki i Leczenia Uzależnień w Zabrzu, jako terapeuta uzależnień w Poradni Terapii Uzależnienia od Alkoholu i Współuzależnienia, wieloletni kierownik Dziennego Oddziału Terapii Uzależnienia od Środków Psychoaktywnych. Pracuje jako psychoterapeuta w Polskim Instytucie Ericksonowskim w Katowicach oraz asystent readaptacji dla osób opuszczających zakłady karne w Fundacji Pomost w Zabrzu. W działalności szkoleniowej współpracuje z Polskim Towarzystwem Zapobiegania Narkomanii w realizacji Studium Terapii Uzależnień, Szkołą Wyższą Psychologii Społecznej w Katowicach oraz Szpitalem Klinicznym Nr 1 im. prof. Stanisława Szyszko w ramach szkoleń specjalizacyjnych w zakresie psychologii klinicznej i studiów podyplomowych.

Więcej o szkoleniu:
http://konferencjakrynica.pl

OPP_stopka_2021

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content