> Aktualności > Konkurs na realizację Akcji Wolontariackiej rozstrzygnięty! – 2021

Aktualności

20210611-gratulujemy-konkurs-korpusu-solidarnosci-01

11 czerwca 2021

Konkurs na realizację Akcji Wolontariackiej rozstrzygnięty! – 2021

Znamy już zwycięzców realizowanego przez Stowarzyszenie Sursum Corda Konkursu KORPUSU SOLIDARNOŚCI na realizację Akcji Wolontariackiej! Dziękujemy wszystkim, którzy wzięli w nim udział i dzięki dobrym pomysłom na działanie, będą mieli okazję zrobić coś dobrego na rzecz innych w swoim najbliższym otoczeniu!

W ramach konkursu zostały wyłonione trzy KLUBY WOLONTARIATU, które przygotowały najciekawsze pomysły na realizację Akcji Wolontariackiej. Każdy z nich otrzyma na realizację przedstawionej idei 1000 zł. Oto zwycięzcy konkursu:

  1. Szkolny Klub Wolontariatu z IV Liceum Ogólnokształcącego w Olkuszu, który będzie realizował akcję na rzecz dzieci z Placówki Wsparcia Dziennego przy OPS w Olkuszu
  2. Szkolny Klub Wolontariatu z Niepublicznej Szkoły Podstawowej w Niwce, który zorganizuje akcję, która ma na celu zebranie funduszy na rzecz Kuby, który potrzebuje ciągłej i kosztownej rehabilitacji
  3. Szkolny Klub Wolontariatu z Zespołu Szkół Nr 4 w Olkuszu, który będzie realizował akcję dla osób starszych z Domu Pomocy Społecznej w Olkuszu.

GRATULUJEMY!

stopka_korpus_solidarnosci

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

×
Skip to content