> Inne projekty > Integracja na os. Szujskiego

na os. Szujskiego

INTEGRACJA NA OS. SZUJSKIEGO

Projekt przewiduje organizację 3 wydarzeń w ramach Budżetu Obywatelskiego dla Miasta Nowego Sącza na rok 2023. Jego celem jest integracja mieszkańców Nowego Sącza oraz popularyzacja aktywności wśród dzieci i młodzieży, zaangażowanie mieszkańców, rodzin we wspólne spędzanie czasu wolnego. Program imprez przewiduje organizację zabaw, konkursów rodzinnych oraz zabaw sportowych na świeżym powietrzu mających na celu integrację i zacieśnienie więzi z domem rodzinnym, środowiskiem lokalnym. Ponadto wydarzenia wpłyną na pozytywny wizerunek dzielnicy w oczach mieszkańców Osiedla Szujskiego, co może przyczynić się w dłuższej perspektywie do wzrostu zaangażowania społecznego.

Planowane działania

Organizacja koncertu Kapeli góralskiej „Ciupaga” – 27.05.2023

Koncert zostanie zorganizowany na zakończenie festynu parafialnego, którego głównym organizatorem jest Parafia pw. Najświętszego Serca Pana Jezusa. Uczestnikami koncertu będą mieszkańcy Nowego Sącza, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Osiedla Szujskiego. Celem realizacji koncertu jest uatrakcyjnienie festynu integrującego mieszkańców, od dzieci po dziadków, a co za tym idzie przeciwdziałanie negatywnym skutkom wielomiesięcznej izolacji związanej z COVID-19.

Plakat wydarzenia - do pobrania TUTAJ.

FOTOrelacja z wydarzenia - TUTAJ.

Organizacja Dnia Dziecka – 2.06.2023

Z okazji Dnia Dziecka na terenie boiska przy Szkole Podstawowej Nr 8 z Oddziałami Integracyjnymi zostanie zrealizowany festyn bogaty w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców osiedla Szujskiego, w tym dmuchańce, animacje z nagrodami oraz poczęstunek. Uczestnikami festynu będą najmłodsi mieszkańcy Nowego Sącza, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców osiedla Szujskiego, wraz z opiekunami.

Plakat wydarzenia - do pobrania TUTAJ.

FOTOrelacja z wydarzenia - TUTAJ.

Organizacja festynu na zakończenie wakacji

Na zakończenie wakacji na terenie placu zabaw wraz z przyległym terenem przy ul. Sienkiewicza w Nowym Sączu zostanie zorganizowany festyn za zakończenie wakacji i pożegnanie lata bogaty w atrakcje dla najmłodszych mieszkańców osiedla, mający na celu osłodzenie im trudnego czasu zakończenia wakacji, w perspektywie powrotu do szkoły. Uczestnikami festynu będą najmłodsi mieszkańcy Nowego Sącza, ze szczególnym uwzględnieniem mieszkańców Osiedla Szujskiego, wraz z opiekunami.

0

wydarzenia

0

uczestników

Aktualności

Zapraszamy na Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda

Już 8 czerwca br. (sobota) Piknik Rodzinny Stowarzyszenia Sursum Corda. Serdecznie zapraszamy naszych Podopiecznych z programu Chcepomagac.org wraz z najbliższymi. Przygotowaliśmy moc atrakcji. Wstęp wolny. Prosimy o potwierdzenie przybycia do 1 czerwca br.

Zobacz więcej  

BO Małopolska: Zdecyduj jakie projekty warto zrealizować. Do wydania 16 mln zł

W ramach Budżetu Obywatelskiego, mieszkańcy Małopolski będą mogli zadecydować na co przeznaczyć 16 milionów złotych! O głosy powalczą aż 232 projekty. Zachęcamy do wzięcia udziału w głosowaniu od 15 maja do 14 czerwca.

Zobacz więcej  

XIII Charytatywny Piknik i Zawody Wędkarskie „O Puchar Ani”

30 czerwca 2024 r. w Stadłach odbędzie się XIII Charytatywne Zawody Wędkarskie o „Puchar Ani”. Całkowity dochód z wydarzenia zostanie przekazany na rzecz ANI SZAFRANIEC, podopiecznej Stowarzyszenia Sursum Corda oraz serwisu Chcepomagac.org.

Zobacz więcej  

1 czerwca biegnij po uśmiech Lenki i Julianki. Zapraszamy na XI edycję Run 4 a Smile

W tym roku pomagamy PODWÓJNIE! Z okazji 11. edycji RUN 4 A SMILE możesz wesprzeć leczenie dwóch niezwykłych dziewczynek, Podopiecznych Stowarzyszenia Sursum Corda, z programu chcepomagac.org.

Zobacz więcej  

Dziękujemy, że jesteście i razem z nami robicie DOBRĄ robotę!

Jesteśmy wdzięczni, że wybraliście Stowarzyszenie Sursum Corda spośród tak wielu organizacji pożytku publicznego, aby przekazać nam swój 1,5% podatku. To dla nas wielki zaszczyt i dowód zaufania. Dziękujemy za piękną cegiełkę dobrą.

Zobacz więcej  

2 maja biuro Stowarzyszenia nieczynne

Pięknej majówki. Przypominamy, że 2 maja biuro Stowarzyszenia Sursum Corda będzie nieczynne.

Zobacz więcej  

Finansowanie

Projekt „Integracja na os. Szujskiego" realizowany ze środków pochodzących z Budżetu miasta Nowego Sącza w ramach Budżetu Obywatelskiego na rok 2023.

Koordynatorka projektu

Anna Gądek

Anna Gądek

18 44 11 994

pn. - pt.: 7.00 - 15.00

agadek@sc.org.pl

Podoba Ci się to, co robimy?

Wspieraj Stowarzyszenie SURSUM CORDA przez wpłaty online. Dzięki Tobie możemy czynić dobro każdego dnia! 

Niepoprawny numer telefonu
Wiadomość została wysłana na twój nr.
Dziękujemy za pomoc.
×
Skip to content